Що змусило хвилюватися міського голову?

Двадцять першого жовтня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста, на якій повідомив про готовність міста до початку опалювального сезону та виборчих дільниць – до виборів. Наголошував очільник міста і на питанні виділення земельних ділянок учасникам АТО. Йшлося також про те, що у реанімаційному відділенні ТМО замінено вікна, а у неврологічному – тривають ремонтні роботи. Петро Данилович наголосив очільникам державних структур на необхідності використання наявних бюджетних коштів на потреби очолюваних ними закладів. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації міста.
-Петре Даниловичу, коли планується розпочати опалювальний сезон у місті?
-Вчора мене і, напевно, усіх, хто переглядає прогноз погоди у соціальних мережах, добряче схвилювали перспективи настання великих морозів буквально до кінця тижня. Я дав доручення відповідним структурам щодо термінової підготовки до цього. Зокрема, виконані відповідні роботи у котельнях, закуплено сіль і приготовано суміш для очистки доріг. На сьогодні прогноз погоди різко змінився, тому поки що конкретного рішення не прийнято. Хоча до опалювального сезону ми готові на сто відсотків. Нагальні ж потреби, такі як, наприклад вибиті шибки у під’їздах, вирішуватимемо у робочому порядку.
-Сьогодні у Вас має відбутися зустріч з губернатором. Які питання плануєте з ним вирішити?
-Є ряд питань. Зокрема, проблема міськрайонного кладовища: виділення додаткової площі. Тривають роботи з ремонту доріг, асфальтування доріг. Проситиму губернатора виділити мільйон гривень на ремонт вулиці Цинкаловського. Також підніматиму питання виділення будівлі для центру адміністративних послуг, адже вона ще досі не звільнена центром зайнятості.
-Петре Даниловичу, до Вас звертався небайдужий житель міста Петро Веремєєнко з приводу хащів, що розрослися на вулиці Гоголя. Яке рішення Ви прийняли з цього приводу?
-Дійсно, на цій вулиці є захаращена ділянка. Мною дані відповідні розпорядження щодо наведення там ладу: частину дерев зрізано, має бути прибрано і прогрейдеровано. Найближчим часом там буде наведено лад.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі