Що турбує жителів Красностава

Минулого тижня голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець та голова районної ради Роман Гук провели виїзний прийом громадян у с. Красностав Оваднівської ОТГ. На прийом до очільників краю прийшло чимало тутешніх жителів. Більшість із них бідкалися не про власні, а про проблеми громади в цілому, - повідомляється на сайті райдержадміністрації.
Зокрема, мешканці скаржилися на високий тариф на проїзд з села до міста, який встановив перевізник.
- Раніше до Володимира з Красностава ми їздили за 18 гривень, - розповідає одна із заявниць. – Зараз же вартість проїзду підняли до 22. Білет здорожчав аж на 4 гривні. А хто їздить на роботу кожен день, витрачає 44 грн. лише на дорогу.
Також не менш актуальними для красноставчан є питання, що виникають з приводу виконання договорів оренди земельних ділянок їх орендарями та проведення у селі вуличного освітлення.
На всі порушені питання громадяни отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують більш детального вивчення, Наталія Василець взяла під особистий контроль і надала доручення фахівцям відповідних структур щодо вирішення їх по суті та вчасного інформування запитувача.
До слова, у приміщенні місцевого будинку культури, у якому відбувався прийом громадян, функціонує чудовий музей декоративно-прикладного мистецтва, де зібрана численна кількість експонатів старожитності.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі