Що найбільше зацікавлює у продукції компанії «Amway»

Кожне заняття факультету журналістики в Університеті ІІІ віку, окрім здобуття теоретичних знань, дає нам нагоду зустрітися з людьми, які зуміли зробити своє життя цікавим, насиченим, іноді жертовним, але не рутинним. Гостями нашого факультету були непересічні особистості, на яких дуже багате наше місто.
Напередодні свят ми мали приємність не лише поспілкуватись, а й, як кажуть у народі, «на зуб перевірити» те, що нам розповідали наші гості. Відбулись одночасно знайомство, презентація і дегустація.
Ніна Юріївна Коринецька, Надія Михайлівна Цикалюк та Олександра Іванівна Грек завітали до нас як представники компанії «Amway». Поряд з іншими компаніями, які посередництвом дистриб’юторів реалізовують свою продукцію, «Amway» відмінна тим, що обрала девіз «Людина - на першому місці». Із самого початку створення компанія заявила, що її продукція є екологічно чистою. Завдяки цьому «Amway» стала одним з лідерів продажу та реалізації товарів. Асортимент продукції дуже широкий. Це і вітаміни, і косметичні засоби, і засоби по догляду за оселею, які презентувала Олександра Грек, привілейований учасник компанії.
Посуд, який реалізовує «Amway», можна назвати дивовижним, оскільки при приготуванні зберігається максимальна кількість вітамінів. Так у трьох каструлях на одній електроплитці одночасно можна приготувати вінегрет, печені яблука та котлети, а при необхідності, як продемонструвала Надія Цикалюк, цей процес можна виконати і на полум’ї свічки. Такий обід, приготовлений на наших очах, нам дуже смакував. У цьому випадку, незважаючи на непопулярні ціни, приваблює економія енергоносіїв: газу і електроенергії. Термін експлуатації посуду – 40 років, і, як вартісний товар, його під заставу беруть у ломбардах.
Мінімальна кількість порошку для прання не лише дає хороший результат, але і змогу економити воду при ополіскуванні. Ефективно діють зубна паста і засоби від застуди. Ми мали змогу переконатися в цьому самі.
Звісно, далеко не кожен, оцінюючи переваги цієї продукції, може дозволити собі придбання товарів компанії «Amway». Все-таки ціни немалі, але товари через свої якіснї характеристики того варті. Інформацію для роздумів і порівнянь ми отримали. Та й зустріч була цікавою та корисною.
Лариса Прушинська, студент факультету журналістики Університету ІІІ віку

Розділ новин: 

Коментарі