Ще одна передплатниця отримала виграш від газети

Віра Вавринюк із с.Селець передплачує газету «Місто вечірнє» вже близько восьми років. Жінка займається домашнім господарством разом з чоловіком Миколою. Мають двох синів – Ігоря та Юрія, шестеро онуків. Віра Василівна читає в газеті всі матеріали, а цього місяця за відданість та швидку передплату вона отримала у виграш набір для десерту.
У конкурсі передплатників за жовтень, який був проведений шляхом жеребкування, переможцями і власниками призів стали
Камінна Юлія Олександрівна с.Селець - сімейний набір (маг. «Фреш»);
Засадко Мирослава Степанівна, с.Селець – набір салатниць (маг. «Віка»);
Сапіга Галина Григорівна, с.Чесний Хрест - подарунковий сертифікат (маг. «Ажур»);
Видихай Ліда, с.Галинівка - сімейний набір (маг. «Фреш»).
Як повідомлялось, читачі, які вже виписали наше видання, братимуть участь в наступних конкурсах.
Шановні читачі! Передплата на ваше улюблене видання триває. Нагадуємо, що для того, аби взяти участь у розіграші* цінних подарунків, вам потрібно передплатити газету «Місто вечірнє» і копію квитанції надіслати в редакцію.
За останній тиждень до наших передплатників приєдналися Марія Павлюк (с.Селець), Микола Дирда (с.Рогожани), Зоя Смик (с.Хмелівка), Микола Климюк (с.Ласків), Євдокія, Чуй (с.Хобултова), Руслан Грушаник (с.Чесний Хрест), Лідія Спічак (с.Селець), Степан Панасюк (с.Селець), Володимир Процюк (с.Селець), Антоніна Гулюк (с.Селець), Микола Савчук (с.Лудин), Ганна Селещук (с.Красностав), Оксана Герасим (с.Красностав), Ліда Видихай (с.Галинівка), Василь Лавренюк (с.Галинівка).
*Під словами «розіграш»*, «виграш»* слід розуміти придбання товарів за акційними цінами.

Розділ новин: 

Коментарі