Ще майже 1,5 мільйона гривень виділено на розвиток інфраструктури міста і району

Виборчий округ №19 народного депутата Ігоря Гузя отримає чергові 5 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток регіону «Прибужжя». Відповідну постанову підписав Кабмін. Кошти передбачені на заходи з енергозбереження, закупівлю комп’ютерних класів, вуличне освітлення, на ремонт сільських будинків культури та пішохідних доріжок в освітніх закладах, на реконструкцію профтехучилищ.
Зокрема на розвиток Володимир-Волинського району та міста цього разу спрямуються  майже 1,5млн.грн. Для  району передбачено майже 878 тисяч гривень: 198тис.грн. – на капремонт мереж зовнішнього освітлення в с.Ласків; 300тис.грн. – на капремонт шатрової покрівлі будинку культури в с.Бубнів; 300тис.грн. – на реконструкцію водопроводу питної води у с.Сусваль (с.Жовтневе) та 80тис.грн. – на будівництво дитячого майданчика у с.П’ятидні.
Для міста виділено 580 тисяч гривень, з них 500тис.грн. – на реконструкцію дороги та пішохідних доріжок у вищому навчальному закладі «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського» та 80тис.грн. – для встановлення дитячого майданчика на вул.Генерала Шухевича.
«Надійдуть ще ці 5 мільйонів, і загалом громада регіону «Прибужжя» цього року має понад 17 мільйонів, торік було лише 5,2 мільйона гривень. Спробую до кінця року «вибити» ще кілька мільйонів на нагальні потреби жителів сіл та міст.
Я вважаю, депутат має інтенсивно працювати. І чим інтенсивніше, тим краще. І в якого депутата «лікті» сильніші, той і може для виборців свого округу «вигризти» чи-то зарплату людям, чи-то «дістати» кошти на об’єкти», - зауважує Ігор Гузь..
Крім цього, на розвиток Нововолинська надійдуть півмільйона гривень, Іваничівського району – 1,5 мільйона гривень, Любомльського – понад мільйон, а також для рідної Старовижівщини депутата, звідки він родом,  – 871тис.грн.
Ще влітку за сприяння Ігоря Гузя Володимир-Волинський район та місто з державного бюджету отримали майже 4 млн.грн. на нагальні місцеві потреби. За ці кошти у місті постане шість дитячих майданчиків, у районі – 17.  Також ремонтуються соціальні заклади.
Ігор Гузь особисто інспектуватиме хід будівельних робіт, які здійснюватимуться за державні кошти.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі