Ще дев’ять учасників боротимуться у півфіналі «Битви талантів»

Інших щасливчиків визначить Інтернет-голосування.
У суботу 18 березня у володимир-волинському КМЦ проходив другий відбірковий тур шоу «Битва талантів». Понад три десятки учасників винесли на суд журі 31 номер. Уже традиційно найбільше було вокальних виступів.
Дебютував на сцені новостворений гурт «Морс» з авторською піснею одного з його учасників Олександра Сухоносова. Учень музичної школи Назар Пальоха вражав публіку грою на ударних інструментах, хоча й навчається по класу клаксона. Композицію Юрія Рибчинського «Очі на піску», написану для Тамари Гвердцителі. майстерно виконала Любов Стоянович. Ансамбль «Водограй» виступив з піснею з репертуару Оксани Білозір «Коханий». Український танець «Подоляночка» представили дівчата з колективу «Веселка». Надзвичайно сподобався глядачам та викликав шквал аплодисментів динамічний джайв у виконанні Владислава Мельничука та Соломійки Степанюк. Високих оцінок журі був удостоєний номер клубу спортивного танцю «Грейс». Дуже оригінальний виступ показала Інна Гоцик, яка виконала 54 віджимання від підлоги. Наталія Подзідзей продемонструвала глядачам гарні авторські картини. Серед поціновувачів поезії, які зі сцени декламували вірші, чи не найдушевнішим видався твір «Мамо, пробач» у виконанні студентки педагогічного коледжу Вероніки Тимощук. Як завжди граційним і гарним був виступ подруг Анастасії Марчук та Анастасії Планковської, які вже 8 років відточують свою майстерність у художній гімнастиці. І підвищеною увагою глядачів користувався танець на пілоні Аліни Возкаєвої.
Отже, найкращими у другому відбірковому турі шоу були визнані Любов Стоянович, танцювальні пари Марія Подзідзей та Сергій Жигуров, Наталія Собчак та Станіслав Калачинський, Інна Гоцик, Дарина Грицевич, Анастасія Планковська та Анастасія Марчук, Христина Клапіюк, Вероніка Тимощук, Віталій Голіч та колектив «Подоляночка». До них додалися учасники минулого туру Олександр Чишій, Ліна Ткачук, Сергій Лященко, Едуард Місюк та Аліна Смірнова.
А кращих серед таких учасників, як гурт «Морс», Назарій Пальоха, клуб «Грейс», Оксана Цвинкилевич, Уляна Сурмик, Софія Хільчук, Аліна Наумик, Максим Корець, Рената Тарасюк, Діана Матіюк та квартет «Родослав» обиратимуть шляхом Інтернет-голосування.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі