Шановні гості фестивалю «Український коровай-сузір’я»

Вперше в нашому місті відбудеться кіноперегляд «Зерно» у рамках фестивалю «Український коровай – сузір’я». Назва кіноперегляду є глибоко символічною, бо хліб в духовній культурі українського народу – це основа життя, добробут родини, культурна спадщина поколінь. Кожен з нас має пам’ятати про тих, кому ми зобов’язані мирним небом і налитим зерном жовтим колоссям, запашним короваєм та веселою піснею. Чи хотілося б вам дізнатися про думки дівчини з Устилуга Дарини, яка написала листа нашим солдатам? Дорогами болю і слави ви пройдете разом з героями, які вийшли з Іловайського котла. А яке враження викличе у вас доля татарського юнака – переселенця з Криму?
Чи не вперше ви відчуєте, що схід і захід України дійсно разом, бо це вам підтвердять діти з Донеччини, які гостювали на Волині. Далі про долі юних жителів Донбасу, які живуть у прифронтовій зоні. Їхні очі скажуть, що в країні два роки триває справжня війна. Відчуйте біль дітей–сиріт, чиї батьки віддали життя за Батьківщину, пройміться їх надіями!
Вперше у вас є можливість полинути у реалістичний світ кінематографу, ознайомитись з творчістю авторів і режисерів фільмів Олени Собець, Оксани Євпак, Людмили Роспопи, студії «BABYLON’13» і режисера Тараса Томенка.
Кіноперегляд «Зерно» відбудеться 2 жовтня у приміщенні КМЦ. Початок об 11 годині.

Розділ новин: 

Коментарі