Шахтарського «генерала» відправили у відставку

У понеділок, 22 лютого, під тиском невдоволених гірників шахти «Бужанська» і шахти №9, які, покинувши робочі місця, зібралися біля адмінкорпусу і в кабінеті керівника ДП «Волиньвугілля», генеральний директор Федір Богдан таки написав заяву про звільнення із займаної посади. Цю інформацію підтвердили у міській раді.
Причиною відставки «генерала» стала ситуація, яка склалася нас ьогоднішній день у вугільній галузі міста. Зокрема, це: постійна заборгованість заробітку гірникам, невиплата індексацій, відсутність програми економічного розвитку шахт на 2016 рік, незбалансована робота вугільних підприємств, зловживання владою та розкрадання коштів у сумі 46 млн. грн., про що свідчать результати останньої перевірки фінансово-господарської діяльності об’єднання. Заяву про звільнення подав також і заступник «генерала» Богдан Сліпецький, але відразу ж передумав залишати тепленьке місце. Шахтарі також вимагали звільнення одного зі ставлеників міністра Володимира Демчишина – директора з МТП і маркетингу «Волиньвугілля» Сергія Акатова, якого нібито разом із колегами з Донбасу – директором з економіки і фінансів підприємства Анатолієм Болотовим і заступником генерального директора з фінансових питань Олегом Вітушком – міністерство пообіцяло перевести в інститут вугільної промисловості «УНДІ», але той раптово «захворів».
Намагання директора «Бужанської» Павла Танчева умовити гірників приступити до роботи не мали успіху. Шахтарі відмовилися повертатися на робочі місця, поки їм не виплатять зароблене. Тим більше, що про акцію протесту вони повідомили керівництву шахт ще напередодні.
Ймовірною кандидатурою на посаду генерального директора ДП, проти якої не заперечують більшість шахтарів, є колишній директор копальні №9 Михайло Борсук.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі