Шахта №10 «Нововолинська» може розраховувати на кошти від продажу 13 тисяч тонн вугілля

Ігор Гузь отримав відповідь на своє депутатське звернення від вугільного міністра Ігоря Насалика, в якому вимагав негайно віднайти можливість для реалізації 13 тисяч тонн вугілля, що лежить на території шахти №10 під відкритим небом уже три роки. А кошти від продажу – направити на погашення заборгованості із зарплати перед гірниками.
У профільному міністерстві запевнили, що у вересні 2016 року таки планується проведення закупівлі послуг щодо переробки цих 13 тисяч тонн вугілля і виручені від його продажу кошти спрямують на фінансування цієї копальні.
Першого серпня під час робочої поїздки на шахту народний депутат Ігор Гузь на власні очі побачив, що вугілля вже довгий час лежить під відкритим небом і не використовується на користь підприємства, саме тому звернувся до профільного міністра Ігоря Насалика.
«У вересні поточного року планується проведення закупівлі послуг із переробки вугілля відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з використанням електронної системи закупівель «Prozorro». Крім того, розглядається можливість реалізації вугілля споживачам у рядовому вигляді. Надходження коштів від реалізації вугілля дозволить частково здійснити розрахунки за виконані будівельно-монтажні роботи та погасити заборгованість із заробітної плати учасникам будівництва», - йдеться у відповіді з міністерства.
«На фоні затримки з надходженням інших коштів – це позитив. Кілька років вугілля просто лежало і не використовувалося. Тепер чекаємо на його успішну реалізацію, щоб використати ці гроші на підтримку шахти та наших гірників», - коментує Ігор Гузь.
Ганна Марчук

Розділ новин: 

Коментарі