Сезон квестів у Володимирі оголошується відкритим!

», члени якого збираються, щоб зіграти у соціальну гру «Мафія». Із настанням весни люди все більше часу проводять на свіжому повітрі, а це означає, що сезон квестів оголошується відкритим.
-Олександре, далеко не всі знають, що таке квест…
-Квест – це здебільшого командні змагання, які націлені на інтелектуальний вектор завдань із додатковими вимогами, залежно від тематики. Основна ідея полягає у послідовному виконанні завдань командами або окремими гравцями.
-Цього року вже було проведено якийсь захід?
-Першим нашим заходом такого роду у 2016 році став автоквест «Стежками Лодомерії». Загалом ідея належить Вадимові Музичуку, одному з керівників автоклубу «Drive2». Минулого року його команда брала участь у фотоквесті «День козацтва» та здобула перемогу. Саме тоді ми домовилися з Вадимом про співпрацю. Квест «Стежками Лодомерії» готувався місяць. Тематика була вибрана відразу, і це не дивно. Перший автоквест у місті з такою історією не міг оминути славетні часи Галицько-Волинської столиці. У квесті взяло участь 12 команд. Серед вимог до участі: наявність авто, певної кількості членів команди, обов’язкове дотримання правил дорожнього руху.
-Гаразд, то які етапи повинні були пройти учасники квесту?
-Усі команди було поділено на три різні гілки розвитку подій. Кожному капітанові екіпажу вручили 12 конвертів із завданнями. Порядок виконання завдань у кожної гілки був різний. У завданні було зашифроване місце розташування секретної мітки. Це зображення, яке могло знаходитися будь-де: дерево, асфальт, стіна і т.д. Після того, як команда виконала завдання та знайшла мітку, капітан мав зв’язатися із суддею своєї гілки. Якщо завдання виконано правильно і мітка знайдена, суддя диктував номер наступного конверта, який потрібно було відкривати.
-Але команда могла хитрувати, наперед відкривши усі конверти!
-Для того, щоб такого не трапилося, ми додали несправжні завдання, які могли б заплутати учасників. Тобто, із 12 конвертів тільки 8 були обов’язковими. На фініші команди мали повернути зайві конверти. Якщо вони були б відкритими, команда отримала б штрафний час. Команди могли отримати бонусні завдання, які скорочували їхній заліковий час. Усі оголошення були в мобільному додаткові Zello на нашому каналі. Приклад такого завдання: на одній із зупинок міста перебував наш агент, який дуже любив солодощі. Знайти його можна було за кодовим кличем «Слава шоколаду!», на що відповідь мала бути «Цукеркам слава!». Якщо команда дарувала агенту солодощі, то отримувала бонусний час. Загалом завдання стосувалися теми Княжої доби. Головне, що на фініші всі учасники були задоволені, а переможці отримали хороші призи від наших спонсорів. Співпраця між «Drive2» та клубом інтелектуальної гри «Мафія» пройшла успішно.
-Олександре, який квест плануєте у майбутньому?
-Уже традиційно маємо запустити фотоквест до Дня вишиванки. Цьогоріч він буде 19 травня. Також є багато інших ідей для квестів, що передбачають прогулянки містом. А ще задумуємось про велоквест.
-Як можуть зв’язатися з організаторами охочі взяти участь у наступному квесті?
-Для цього треба стежити за новинами на сторінках наших спільнот у соціальних мережах: Drive2, ВолодимирUA та Mafia Володимир-Волинський, де є вся інформація про квести. До речі, приходьте пограти з нами у «Мафію» і завжди будете в курсі подій. Хочу подякувати усім, хто долучається до таких заходів. Велику вдячність висловлюємо Володимиру Омелянюку за те, що завжди відгукувався на наші прохання.
Розмовляла Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі