Сесійну залу Волинської облради хочуть облаштувати пандусами

Сесійну залу Волинської облради хочуть облаштувати пандусами
Сесійну залу Волинської облради хочуть облаштувати пандусами

Облаштування сесійної зали обласної ради пандусами - одне із пріоритетних завдань на наступний рік.

Це питання обговорювали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, - пишуть на сайті Волиньоблради.

Проблему доступності у сесійну залу людей з інвалідністю, зокрема візочників, порушив присутній на засіданні комісії депутат Іван Мирка. Він припускає, що подбати про це вже найближчим часом має керівництво комунальної установи "Управління будинком обласної ради", або ж профільне управління облдержадміністрації.

Голова обласної ради Григорій Недопад, який відвідав засідання цієї комісії зауважив, що незабаром в обласній раді стартуватимуть бюджетні слухання де варто розглянути це питання, як одне із пріоритетних.

В результаті нетривалого обговорення депутати рекомендували адресувати відповідне звернення постійній комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики облради, аби на 2021 рік було передбачено виділення коштів на облаштування пандусів для безперешкодного доступу до сесійної зали та санвузлів для людей з інвалідністю.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: