Сесія Устилузької міської ради розподілила кошти на розвиток інфраструктури та розглянула ряд інших важливих питань

22 червня відбулася позачергова сесія Устилузької міської ради, на якій розглядалося 30 питань. Насамперед депутати підтримали звернення Президената України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
При розгляді економічних питань були прийняті кошти Субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у сумі 3 млн.839,6 тис. гривень. Затверджено 6 проектів, на реалізацію яких будуть спрямовані кошти. Це капітальний ремонт тротуару по вул. Володимирській та під’їзної дороги до ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг (ІІ черга); капремонт харчоблоку ДНЗ м. Устилуг; капремонт санітарної кімнати дитячого садка НВК с.Хотячів; капремонт з утепленням фасаду та цоколя ЗОШ І-ІІ ст. с. Зоря; реконструкція об’єктів водопостачання Устилузької ОМТГ (реконструкція водозабору та резервуарів чистої води в м. Устилузі, вул.. Левінцова, 16 та реконструкція в с. Зоря артсвердловини на вул. Зеленій, 7, водонапірної башти на вул. Зеленій 7а та водогону).
За кошти європейського гранту для Устилузького ЦНАПу буде придбано автомобіль для організації роботи мобільного офісу. Тобто, працівники центру будуть виїжджати у населені пункти громади. Автомобіль з відповідним оснащенням коштує близько 1 млн. 600 тис. гривень. Було затверджено ліміти використання твердого палива закладами освіти.
Розглядалося питання подальшої долі територіального центру Володимир-Волинської РДА. Устилузька міська рада вирішила увійти до складу засновників даного закладу, перейменувати його на територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинського району та затвердити Положення про територіальний центр.
Щодо земельних питань, то одним із найбільш спірних було питання щодо встановлення ставок земельного податку та пільг на них. Депутати збільшили ставки на землі комерційного та сільгосппризначення.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі