Сесія райради Володимира не відбулася через неявку депутатів

 Сесія Володимир-Волинської районної ради не відбулася через відсутність кворуму. Так, із 42 районних обранців сумлінно виконувати свої депутатські повноваження прибуло лише 22 депутати.
Прочекавши майже годину голова районної ради Андрій Оніщук запропонував перенести засідання сесії на інший день і депутати вирішили провести її 19 лютого.
Судячи з інформації, озвученої працівником апарату райради, з поважних причин відсутніми були лише кілька депутатів, решта чітких пояснень відсутності не надали.
Отож, рейтинг депутатів, що були відсутні на сесії виглядає так: Ігор Бігун, Анатолій Верко, Ярослав Дубась, Володимир Козік, Руслан Кротач, Володимир Ліщук, Сергій Луцюк, Юрій Михалець, Тарас Навроцький, Валентина Недбало, Віктор Новосад, Микола Процюк, Василь Ролюк, Валерій Романов, Михайло Сенківський, Степан Слащук, Ганна Фурман, Віктор Хиць, Євген Шелепіна, Валерій Шпур.
Депутат Микола Супрунович запропонував провести закрите засідання ради і розібратися хто хоче бути депутатом, а хто не хоче.
«Ми незабаром доживемося до того, що ніхто не прийде. Я пропоную на закритому засіданні ради розібратися з тими, хто не ходить на сесії, але забезпечити явку усіх депутатів», - закликав Микола Супрунович і присутні депутати його підтримали.
Слід відмітити, що це вперше з часів обрання депутатського корпусу у 2010 році, не відбулась сесія через таку катастрофічну неявку депутатів.
Ярослава Вознюк
м. Володимир-волинський

Розділ новин: 

Коментарі