Сесія міської ради прийняла бюджет громади на 2022 рік

Сесія міської ради прийняла бюджет громади на 2022 рік
Сесія міської ради прийняла бюджет громади на 2022 рік

Двадцять третього грудня відбулась остання у 2021 році чергова сесія міської ради, під час якої депутати розглянули майже сотню питань порядку денного, серед яких найголовніший проєкт рішення – «Про бюджет Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік». Без обговорення депутати підтримали ряд нових місцевих програм, які попередньо детально розглядались на засіданнях комісій. Серед них: програма безбар’єрності, «Безпечна громада», програма регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. Позитивно проголосували і за зміни до програм, що спрямовані на підтримку військових з’єднань, які знаходяться на території громади, та правоохоронних органів, а також за зміни до програми соціально-економічного розвитку громади.
Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька ознайомила депутатів з основними показниками бюджету на наступний рік. Доходи бюджету громади передбачаються у сумі 401 932 942 гривні, із них  доходи загального фонду бюджету – 395 787 842 гривні та доходи спеціального фонду бюджету – 6 145 100 гривень. На реалізацію місцевих програм передбачено 78 640 508 гривень. Проголосували депутати і за низку земельних питань, серед яких найрезонансніші – про виключення майна комунальної власності на вулиці Драгоманова, 11 із переліку об’єктів, які підлягають приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні, та про відмову у затвердженні детального плану території земельної ділянки на вулиці Драгоманова, 6.
Одним з останніх питань депутати підтримали присвоєння звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського» 90-річній володимирчанці Наталії Грабарчук, яка протягом усього життя продовжувала справу свого відомого родича Олександра Цинкаловського у краєзнавстві.   
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: