Серед випускників району лише одна медалістка

30 травня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА з короткими підсумками навчального року виступила начальник районного відділу освіти, молоді і спорту РДА Оксана Бігун. Вона зазначила, що 27 травня, як і в усій Україні, у районі пройшло свято останнього дзвоника. Всі школи гарно підготувалися і провели його колоритно та насичено. Щодо підсумків, то троє випускників району претендували на золоті медалі, але недобрали балів на ЗНО, які цьогоріч враховуються вперше. У результаті лише випускниця Оваднівської ЗОШ Юлія Кузьмич нагороджена срібною медаллю. Серед випускників не було недопущених до складання зовнішнього незалежного оцінювання, але учні, які його проходили, зазначали, що запитання були дуже складними. На часі – випускні для дев’ятикласників, яких у районі налічується 258. Для решти школярів розпочався сезон оздоровлення. На території району працює 10 пришкільних таборів, 4 – у Зимнівській і 6 – в Устилузькій об’єднаних громадах.
Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Петро Чуцький повідомив, що з об’єктивних причин раніше запланованої наради з перевізниками не відбулося, вона переноситься на цей тиждень.
Керівник управління соціального захисту РДА Наталія Голюк розповіла, що через їхню установу минулого тижня здійснено соціальних виплат на суму 416тис.грн., продовжується виплата доплат до одноразової матеріальної допомоги до 9 Травня. Наталія Орестівна нагадала, що особам, які користувалися субсидіями на тверде паливо і скраплений газ, автоматично перерахунки на наступний період здійснюватися не будуть. Для цього треба звернутися в управління соціального захисту особисто, як це вже зробили 77 громадян.
У господарствах району проводиться заготівля сіна, догляд за рослинами та підживлення. На Володимирщині зросли надої молока – район за цими показниками вийшов на перше місце в області. Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук.
Заступник головного лікаря ТМО Катерина Чубок доповіла, що триває виїзне безкоштовне обстеження жителів району на флюорографі, яким уже скористалося до 60 осіб. Незабаром планується виїзне проведення медоглядів лікарями.
Також триває плановий призов до Збройних сил. Цієї весни 18 юнаків з району уже призвано на строкову службу. За ухиляння від служби 22-х осіб оштрафовано. Дванадцять чоловіків пішли служити за контрактом.
Голова РДА Наталія Василець дала ряд доручень керівникам відділів стосовно поточної роботи.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі