Савчук головою Володимир-Волинської РДА не буде!

Про це заявив голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик під час прес-конференції для ЗМІ за підсумками 100 днів його роботи.
У Володимирі
7 листопада 2014 року відбувся попередній розгляд справи за позовом голови Володимир-Волинської райдержадміністрації Володимира Савчука до обласного громадсько-політичного тижневика «Місто вечірнє» та журналіста газети Кристини Павлюк. Чиновник вважає, що на сторінках видання з’являлися публікації, які принизили його честь і гідність та зашкодили діловій репутації. Володимир Олександрович оцінив у суму 6 тисяч гривень моральну шкоду, якої йому було завдано.
На відкрите судове засідання прийшли громадські активісти Володимира-Волинського, читачі «Міста вечірнього» та просто небайдужі люди, аби підтримати газету. Місць у судовій залі всім не вистачало, тому донесли кілька додаткових стільців. Були серед присутніх і державні чиновники, які прийшли разом з Володимиром Савчуком, зокрема керівник районного відділу культури Роман Віслобоков. Вони в робочий час відклали усі справи й, замість того, щоб виконувати свої обов’язки перед народом, який їм платить, завітали до суду.
Суддею у справі є Надія Пікула, яка має величезний досвід роботи і протягом багатьох років очолювала Володимир-Волинський суд. Вона запропонувала сторонам вирішити конфлікт мирним шляхом, однак це виявилося неможливим. Газета відстоюватиме свою правоту й доведе, що закону не порушила. На наступному судовому засіданні, яке відбудеться 17 листопада об 11.00 год., свідки під присягою підтвердять те, про що писало «Місто вечірнє», адже кореспонденти, готуючи матеріали, висвітлювали правдиві події, про які розповідали люди, що працювали з Володимиром Савчуком і знають все про його «діяння». Якщо ви теж не погоджуєтеся з позицією поки ще очільника району, приходьте на відкрите судове засідання.
У луцьку
Того ж дня доля скандального горе-керівника Володимир-Волинської РДА вирішувалася і на обласному рівні.
Під час прес-конференції для ЗМІ за підсумками 100 днів роботи голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, громада тисячолітнього міста і району оприлюднила вже не перше звернення до Володимира Петровича з приводу подальшого перебування на посаді голови Володимир-Волинської РДА Володимира Савчука.
Важливо, що напередодні оприлюднений документ був чисельно підписаний представниками ВП «Майдан», депутатами районної ради, членами Комітету громадської люстрації Волині.
До зубів озброївшись не тільки словесними аргументами, але й відповідними задокументованими матеріалами (йдеться не лише про висновок люстраційного комітету, а й про диск із двома відеофайлами, на яких добре видно публічну некомпетентність чиновника, а також супротив волі народу, який чинив Савчук), володимир-волинці нарешті домоглися свого. Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик перед всією пресою області сказав, що люди з низьким рівнем культури не можуть обіймати такі високі посади у державних структурах, тому Володимира Савчука буде звільнено у найкоротші терміни.
Мало того, Володимир Петрович аж ніяк не схвалив позову до суду ще поки голови Володимир-Волинської РДА до редакції газети «Місто вечірнє» за неправдиве, на його думку, висвітлення подій. Голова обласної адміністрації різко засудив подібні дії, мотивуючи свою думку тим, що справжній державний чиновник після такого скандалу мав би написати заяву на звільнення сам.
Чимало засобів масової інформації не лише обласного рівня, а й всеукраїнського не оминули своєю увагою подій які стосуються конфлікту, що назрів у Володимир-Волинському районі. Серед них «Телекритика», «Волинські новини», «Волинь пост», «Під прицілом», «Громадське. Волинь», «Інститут масової інформації», «Відомості», «Вісник і К», «Волинь: Світ», «Аверс», «Зік», «Новини Луцька».
Варто зазначити, що Закон про очищення влади так чи інакше починає потихеньку діяти на нашу свідомість. Яскравим свідченням цього стала подія в Іваничах, коли народ прийняв резонансне кадрове рішення – змінили головного редактора комунальної районної газети «Колос» 64-річну Валентину Петрощук. Шкода, що схожі зміни ще не торкнулися нашого району. Хоча хтозна, що буде далі, бо, як показало сьогодення, думки і дії громадськості іноді непередбачувані.
Вікторія Чаос, м.Володимир-Волинський
Аліна Джарига, м.Луцьк

Розділ новин: 

Коментарі