Рятувальники провели для дітей Тиждень безпеки

­Безпека дитини є першо­черговим завданням в цілому. ­Тому вживається максималь­­на кількість різноманітних за­­ходів, аби вберегти суспіль­ство від біди.
­Так 21 квітня працівни­ки державної пожежно-рятувальної частини №7 управління ДСНС України ­провели екскурсію для шко­­лярів ЗОШ І-ІІІст. №2, де на­вчали дітей правил безпечної ­поведінки. Рятувальники роз­повіли учням основні правила ­пожежної та техногенної без­пеки, порядок дій у випадку ­виникнення надзвичайних си­туацій, виявлення підозрілих ­та вибухонебезпечних пред­метів. Школярів ознайомили з аварійно-рятувальними та пожежними автомобілями, бойовим спорядженням та ­технічним обладнанням. Ря­­тувальники продемонструва­ли бойовий одяг працівників служби порятунку «101», який захищає їх під час складних ­завдань, діти одягали пожеж­ні каски, спецодяг та робили фотознімки на пам’ять.
Заходи триватимуть в ­освітніх закладах й нада­лі. Таким чином кожен учень ­зможе отримати фахову кон­сультацію від рятувальника щодо того, як поводитися у кризовій ситуації.
Ксенія Скакун­, провід­ний інспектор Володимир-Волинського МРВ У ДСНС

Розділ новин: 

Коментарі