Рятувальники перевірили місця продажу піротехніки у Володимирі та нагадали правила безпеки

Публікації

Рятувальники перевірили місця продажу піротехніки у Володимирі та нагадали правила безпеки
Рятувальники перевірили місця продажу піротехніки у Володимирі та нагадали правила безпеки

5-го січня працівники Володимир-Волинського МРВ У ДСНС України у Волинській області разом з працівниками Володимир-Волинського ВП України провели інструктажі з правил безпеки у місцях реалізації піротехнічної продукції.
Адже під час святкування новорічних свят піротехнічні засоби користуються підвищеним попитом. Утім, їх застосування далеко не завжди сприяє формуванню святкового настрою й часто призводить до жахливих наслідків. І причина цього не завжди полягає тільки у невмілому поводженні з ними.
Рятувальники зазначають, що безпечніше для здоров’я купувати установки для салютів та феєрверків у магазинах, зокрема у спеціалізованих відділах.
Однак і тут покупцеві треба знати кілька правил.
Насамперед, усі «вибухові» вироби повинні мати сертифікати. До них обов’язково додається інструкція з використання (державною мовою), де мають бути описані способи підготовки до запуску установки та її утилізації. На упаковці повинні вказуватися дата виготовлення товару і термін його придатності.
Тож, які правила безпеки необхідно пам’ятати і знати, якщо ви або ваші рідні та друзі придбали піротехнічні засоби:

  • Не допускайте дітей до феєрверків. Піротехніка – це не іграшка, і ніколи не повинна потрапляти до дитячих рук, незалежно від того, якою б безпечною не виглядала зовні. Навіть бенгальські свічки в дитячих руках можуть бути небезпечними.
  • Ніколи, запалюючи феєрверк, не нахиляйтесь над ним – так можна отримати дуже серйозну травму обличчя, очей або рук.
  • Якщо ви не можете знайти гніт феєрверка, не використовуйте його взагалі.
  • Під час запуску феєрверка біля вас повинна знаходитись вода, в яку після використання обов’язково необхідно занурити залишки виробу.
  • Ніколи не тримайте феєрверк у кишенях і не засовуйте до рота. Деякі з них можуть вибухати від удару, тертя або нагріву.
  • Використовуйте феєрверки тільки на відкритих майданчиках.
  • Не використовуйте прострочені феєрверки.

ДСНС нагадує, що тільки при дотриманні цих правил Ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині!

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: