Руснів відсвяткував День села

21 серпня жителі села Руснів уперше за декілька років відзначали День села. Через відсутність клубного закладу організатором заходу була завідуюча бібліотекою-клубом Руснова Євгенія Рокицька, а допомагали їй у цьому колектив будинку культури села Бубнів та районного будинку культури.
Святкова програма розпочалася змістовним прологом, у якому були задіяні талановиті діти з Руснова та Бубнова. Вони не тільки чудово передали у віршованій формі любов до України і до свого села, а й вразили присутніх театральними інсценізаціями та уривками з української драматургії. Продовжилося свято виступами талановитих руснівчан. Запрошеним гостем був ансамбль народної пісні «Розмай» із Володимира-Волинського, який подарував українські патріотичні твори і був нагороджений щирими аплодисментами.
Голова Зимненської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Католик зі щирими словами вітання звернувся до жителів Руснова із побажанням миру, благополуччя, достатку кожній родині. Представник народного депутата Ігоря Гузя Віктор Хиць вручив подяки директору Бубнівської ЗОШ Аллі Войтюк та завідуючій бібліотекою-клубом села Руснів Євгенії Рокицькій.
Протягом усієї офіційної частини були також вручені подарунки іменинникам, багатодітним матерям та сім’ям, які нещодавно побралися, учасникам АТО. Після святкового концерту бажаючі мали змогу скуштувати смачну рибну юшку та взяти участь у безпрограшній лотереї, де на кожного учасника чекав цікавий приз.
Святкування Дня села продовжилося запальною дискотекою, організацію та проведення якої забезпечили працівники районного будинку культури.
Владислав Дворецький, культорганізатор РБК

Розділ новин: 

Коментарі