Розумна і талановита Анастасія чекає нашої допомоги

Щось недобре сталося з нашим прекрасним земним світом. Майже кожного дня надходять сумні звістки про хворих дітей. Іноді стає страшно: що відбувається, чому так хворіють діти - наше найдорожче, наше майбутнє? І так хочеться допомогти, підтримати батьків, які опинилися у фінансовій та моральній скруті. Та розуміємо, що тільки разом ми можемо протидіяти лиху.
І знову така ж біда прийшла до родини з Володимира-Волинського. Важкою недугою - S-подібний грудо-поперековий сколіоз - хворіє 13-річна Анастасія Марчак. Дівчинка навчається в лінгвістичному класі у Володимир-Волинській гімназії, захоплюється вивченням іноземної мови, у навчанні демонструє хороші успіхи, бере участь в олімпіадах. Нещодавно зайняла ІІ місце у міському літературному конкурсі імені Петра Яцика.
Зі слів мами, Ліни Володимирівни, Анастасія росла жвавою енергійною дівчинкою. Вже коли йшла до школи, мама звернула увагу на деякі ознаки деформації хребта. Під час медичного огляду лікарі вивили сколіоз. Але ніяких порад та рекомендацій, крім спеціальних вправ, не давали. Та захворювання нагадувало про себе, і по мірі того, як дівчинка підростала, все виразніше виявляв себе сколіоз. Стан дівчинки занепокоїв педіатра, до якого звернулася родина, і він порадив санаторне лікування. Анастасії виділили путівку в санаторій “Орльонок” у Криму. Це був 2013 рік, коли півострів ще не був окупованим. У санаторії працювали представники медичного центру “Ортоспайн” з Харкова. Вони виготовляли лікувальні пластикові корсети “Шано” за французьким патентом. Такий корсет запропонували Анастасії. Носити корсет потрібно було 23 години на добу, знімати всього на годину. Але дівчинка щороку підростала і тому доводилося постійно змінювати розмір корсету. Тому мама з донькою щороку їздили до Харкова задля виготовлення нового корсету і одночасного обстеження. Деякий час корсет допомагав, стримував розвиток захворювання, але останнім часом недуга почала прогресувати. Деформація хребта зросла з 30 градусів до 44-х. Лікарі поставили невтішний діагноз - S- подібний грудо-поперековий сколіоз.
Нещодавно Анастасія разом з мамою проходила обстеження в Міжнародному центрі нейрохірургії в місті Києві. Відомий нейрохірург Ігор Курилець порадив зробити операцію. Це найоптимальніший спосіб лікування і, на жаль, єдиний вихід із важкої ситуації. Рекомендована ціна операції - 180 тисяч гривень. Звичайно,у процесі лікування виникнуть непередбачені витрати.
Дорогі наші читачі! Родина Марчаків не в змозі власними силами зібрати таку суму. Тепер доля Анастасії, її здоров’я залежить і від нас. Дівчинка талановита і розумна. За такими, як Анастасія, майбутнє нашої нації. Рятуючи наших талановитих розумних дітей, ми рятуємо і наш завтрашній день, утверджуємося як мудра і морально здорова нація.
Переказувати кошти ви можете на картки
Ощадбанку 47 90 82 00 11 91 76 45
Приватбанку 51 68 75 73 63 04 81 76
Дякуємо за розуміння і підтримку!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський
Конкурс журналістських матеріалів «Поспішаймо творити добро!» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.

Розділ новин: 

Коментарі