РОЗШУК БІЙЦІВ 51 БРИГАДИ

Волонтери, які займаються розшуком зниклих на Сході України бійців, закликають родичів якнайшвидше здати кров для відбору зразків ДНК.
Якщо боєць тривалий час не виходить на зв’язок, родичам потрібно піти до військкоматів, де були призвані бійці, і зробити безкоштовний аналіз ДНК.
Як, кажуть волонтери, рідним не варто втрачати надію на те, що боєць, який не виходить на зв’язок, живий і знаходиться в полоні або переховується на окупованій території.
Так, сьогодні відомі випадки, коли патріотично налаштовані місцеві жителі переховують українських військових у погребах чи інших безпечних місцях.
Нагадаємо, під Іловайськом і досі залишається близько двох сотень бійців, два тижні вони знаходяться в оточенні. Їх обстрілюю бойовики, пропонують здатися, однак герої не збираються здаватись полон. Одна зовсім старенька бабуся, знаючи, що її можуть розстріляти, під кулями носить їм їжу. Прикро, що в той же час Міністр оборони України Валерій Гелетей 15 вересня заявляє, що всі бійці виведені з-під Іловайська...
На цьому полі загинуло близько 150 бійців, побратими ночами намагаються поховати їхні тіла.
Однак на Сході залишається велика кількість неопізнаних тіл військових. 12 вересня на Краснопільському кладовищі у Дніпропетровську поховали 11 невідомих українських бійців, які загинули під час бойових дій на Донбасі, зокрема, в Іловайську і Старобешевому. Як поінформували у штабі національного захисту Дніпропетровської області, до встановлення осіб загиблих за ДНК, їхні тіла будуть покоїтись на цьому цвинтарі.
Також, зі слів, волонтерів, велика кількість неопізнаних тіл залишається поблизу Дзеркального. Після обстрілу наших військових російськими «Смерчами» тіла загиблих неможливо опізнати.
Місцеві жителі, які знаходять на полях фрагменти тіл, закопують їх у землю.
Нагадаємо, у полоні донецьких та луганських терористів перебувають сотні українських військових.

Розділ новин: 

Коментарі