Розпочинається процес атестації працівників поліції

Подбати про те, щоб до лав якісно нового правоохоронного органу потрапили гідні люди, може кожен із нас.
22 січня у Волинській області розпочався процес атестації працівників поліції, який триватиме до кінця березня 2016 року. Принаймні, таку інформацію можна прочитати на сайті Головного управління Національної поліції у Волинській області. Але, як з’ясувалося, процес атестації ще не розпочався. За інформацією начальника Володимир-Волинського відділення поліції Михайла Бобика, станом на 2 лютого ще не було завершено формування атестаційної комісії. Атестація розпочнеться 4 лютого. Володимир-волинські правоохоронці проходитимуть її у Луцьку. Жодних подробиць не вдалося дізнатися й у секторі комунікацій ГУ НП у Волинській області.
Проте уже зараз і впродовж всього періоду проведення атестації кожен із нас може подбати про чистоту рядів поліції. Для цього потрібно надати атестаційним комісіям Національної поліції інформацію про неправомірну поведінку будь-якого співробітника Головного управління національної поліції в Волинській області, заповнивши форму на сайті ГУ НП у Волинській області www.vl.npu.gov.ua/ за посиланням: для надання інформації про співробітників підрозділів ГУНП у Волинській області.
Усі відомості, зібрані у цьому опитуванні, будуть передані для розгляду атестаційним комісіям у повному обсязі, запевняє ГУНП.
На цьому ж сайті можна ознайомитися зі списками осіб, що запрошуються на співбесіди атестаційними комісіями.
Крім цього, у разі порушення працівниками поліції прав та законних інтересів громадян, потрібно звертатися на «телефон довіри» (0332) 74-21-20.
Також можна приїхати на прийом до керівництва ГУ НП.
* Т.в.о. начальника Головного управління генерал поліції третього рангу Шпига Петро Петрович здійснює особистий прийом громадян щочетверга з 16.00 до 18.00 год.
*Заступник начальника ГУ – начальник слідчого управління поковник поліції Петрушин Анатолій Степанович - щочетверга з 14.00 до 16.00 год.
*Заступник начальника Головного управління полковник поліції Поліщук Олександр Юрійович - щосереди з 10.00 до 12.00 год.
*Заступник начальника ГУ – начальник кримінальної поліції полковник поліції Балицький Олександр Іванович - щовівторка з 15.00 до 17.00 год.
*Заступник начальника Головного управління полковник поліції Шумик Анатолій Павлович – щоп’ятниці з 10.00 до 12.00 год.
У разі відсутності начальника ГУ Національної поліції у Волинській області, прийом громадян здійснює заступник начальника управління.
Прийом громадян у невідкладних питаннях у робочі дні після 18.00 год., а у вихідні та святкові дні після 13.00 здійснюється черговим ГУ.
Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 11 (приміщення приймальні громадян Головного управління Національної поліції у Волинській області).
Телефон приймальні: 74-20-88. Телефон приймальні начальника: 74-21-11.
Існує також альтернативний варіант. На своїй сторінці в одній із соцмереж відомий волонтер Роман Сініцин, який очолює першу обласну атестаційну комісію з розгляду кандидатур співробітників міліції, котрі хочуть стати поліцейськими на Київщині, звертається до громадян Волині:
«Якщо у Вас є дані про будь-які протиправні дії спрівробітників волинської міліції – дайте, будь-ласка, інформацію членам атестаційних комісій. Це стосується усієї Волинської області. Абсолютно всіх співробітників - від сержанта ППС до полковника, начальника райвідділу. Знаєте про вимагання хабара, участь у корупційних схемах, застосування фізичної сили до затриманих або підозрюваних, відкриття-закриття справ за гроші, невідповідність доходів рівню життя (нерухомість, транспортні засоби), вчинення адміністративних або кримінальних правопорушень співробітниками міліції? Ми чекаємо на Вашу інформацію тут: http://bit.ly/lutsk-ment
Повірте, це дуже важливо!»
Міла Сергєєва м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі