Розпочалися навчання з резервістами першої черги

Публікації

3 грудня в Навчальних центрах ЗСУ розпочались збори з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги. Про це повідомляється на офіційному сайті Міноборони України.
Для підвищення рівня готовності військ до застосування за призначенням у разі відкритої агресії, Головним управлінням підготовки ЗСУ здійснюється низка організаційних заходів.
Зокрема, передбачається проведення бригадних тактичних навчань, тривалістю до 10 діб на полігонах у Херсонській та Запорізькій областях. У навчальних центрах проведено додаткові заходи щодо створення відповідних побутових умов для розміщення військовозобов’язаних та забезпечення їхньої якісної підготовки.
Збори, які розпочались 3 грудня, триватимуть до 20 діб. У рамках військового стажування передбачено залучення курсантів ВВНЗ для виконання обов’язків на посадах командирів та інструкторів навчальних взводів. Уточнено формат використання мобілізаційного резерву для доукомплектування бойових бригад, відновлення навченості тих, чиї посади визначають боєздатність, а також для військових частин територіальної оборони. Всі перелічені заходи планується завершити так, щоб надати можливість усім військовозобов’язаним повернутись до своїх домівок напередодні католицького Різдва.

Розділ новин: 

Коментарі