Розпочали ремонт доріг в сторону Шацьких озер

Розпочали ремонт доріг в сторону Шацьких озер
Розпочали ремонт доріг в сторону Шацьких озер

У п’ятницю, 2 квітня, стартували ремонтні роботи на ділянці автодороги Т-03-02, яка веде до Шацька.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.
Зазначають, що торік ремонтували 9-кілометрову ділянку, що бере свій початок поблизу повороту до санаторію «Лісова пісня» та закінчується на виїзді з селища Шацьк. На всій її протяжності влаштували вирівнюючий шар, а поверх нього на відрізку понад 6 км вже проведено фінішне асфальтування. Цьогоріч цей об’єкт планують здати в експлуатацію.
«З 2 квітня дорожня техніка почала працювати від 7-го кілометра, рухаючись до села Піща на українсько-білоруському кордоні. Проводяться роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття, згодом тут буде влаштовано два шари асфальтобетонної суміші та проведено комплекс робіт з організації дорожнього руху. Виконавець робіт на цих двох ділянках автодороги Т-03-02 – ТОВ «ПБС». У планах 2021 року – відновлення автошляху Т-03-02 на відтинку Піща – Верба», – йдеться у повідомленні.
Також у Службі автомобільних доріг зазначають, що ремонтуватимуть й інші територіальні дороги, що ведуть до Шацьких озер, зокрема Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/ на ділянці між селами Пульмо і Гряда, а також шляхи за маршрутом Шацьк – Ратне (Т-03-06 і Т-03-08).
«На ділянці Шацьк – Вілиця автодороги Т-03-06 ремонтні роботи вже в повному розпалі – укладається перший шар асфальту. Тут працює ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс», – додають спеціалісти.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: