Розкажіть на суді, будь ласка, Володимире Олександровичу, що корисного Ви зробили для людей нашого району?

Чинний голова Володимир-Волинської районної державної адміністрації Володимир Савчук, призначений на цю посаду за квотою БЮТу, шість місяців  «керує»  районом. І які ж його здобутки?
Найголовніше – в його лексиці з’явилися нові слова: замість слова баласт, яким він називає звичайних людей, почав використовувати слово «шайка», називаючи так місцевих активістів.
Абсолютна пасивність у розв’язанні проблем, пов’язаних з 51-ю окремою механізованою бригадою, величезні прорахунки в мобілізаційних заходах, незрозуміле затягування виконання однієї з програм з енергозбереження, фігурування у трьох кримінальних провадженнях, саботування проведення  фестивалю-реквієму, приуроченого загиблим Небесної сотні і полеглим у  зоні АТО бійцям, кадрові перестановки на угоду інтересам певної політичної  сили, покривання  тих людей, що є у владі та служили старому режиму. І наостанок – затіяний  судовий процес проти нашої газети «Місто вечірнє».
Хоча його поплічники, чи покровителі (як собі хочеш, читачу, називай їх), в один голос захлинаються про якісь показники міста і району, які  «зробив» голова адміністрації. А Ви не забули, шановний Володимире Олександровичу і Ваші «прихлібателі», що народ в Україні ще ніхто не відміняв? Це вам не намагання фестиваль зірвати своїм недолугим усним чи письмовим розпорядженням. Українці працювали на своїх робочих місцях і працюватимуть далі, вирощували хліб і далі вирощуватимуть, ростили дітей і роститимуть. А Ви тільки цифри докупи складаєте і вважаєте це своєю заслугою. Українці показали і показують свою волю, починаючи від Революції гідності й по сьогодні, відстоюючи прагнення до миру і свободи, утверджуючи кращі людські чесноти. Тільки Вам це незрозуміло, бо Вас як  призначили на посаду на засадах брехні, політичних технологій, так Ви і  сидите, протираючи своїми штанами державне крісло і отримуючи народну платню. Схаменіться! Не слухайте своїх помічників чи поплічників – зробіть хоч один гідний вчинок у своїй управлінській діяльності: напишіть заяву та й ідіть з Богом з цієї посади, не дочікуючись народної люстрації. Не шукайте виправдання  своїм  прорахункам чи помилкам  у суді, не відбирайте у суддів часу. Про Вашу діяльність і на колишньому підприємстві, і на державному посту розкажуть люди, які прийдуть до суду 7 листопада 2014 року,  підтвердять те, про що писала газета про Вас у своїх публікаціях раніше, бо писали журналісти правду з розповідей Ваших колишніх колег.
Поплічники  або покровителі  Володимира Савчука
Юлія Пашкова – людина, яка за свою зарплату з державного бюджету має казати правду у всіх виданнях про діяльність адміністрації і свого керівника, замість того замилює усім очі і «бреше, як той пес на прив’язі» (останній випадок у газеті «Слово правди» про фестиваль).
Роман Віслобоков – «крупний спеціаліст», який керує районною культурою, але самому культури в поведінці не вистачає, про що свідчать його нещодавні дії перед громадою. Цей чиновник саботував проведення фестивалю «Українське коровай-сузір’я»-реквієм.
Андрій Оніщук – голова Володимир-Волинської  районної ради, людина, що рекомендувала В.Савчука на посаду, переконуючи всіх у його чесності й участі у Революції гідності. Посадовець нічого не зробив для того, щоб фестиваль цього року мав гідну підготовку.
Початок судового засідання о 9 годині 30 хвилин.

Розділ новин: 

Коментарі