Розіграш цінних подарунків до дня святого Миколая

19 грудня у володимир-волинському торговому центрі «Пан-Буд» відбувся розіграш подарунків за акцією «Щедрий Миколай». Ініційована центром акція, участь в якій взяла значна кількість покупців, тривала з 1 листопада по 18 грудня.
Для того щоб стати учасником акції, необхідно було заповнити відповідні анкети та придбати продукції на суму від 500 гривень одним чеком. Усі чеки були поміщені у лототрон-бетонозмішувач. Щасливчиків визначали присутні на святі діти, які теж отримували від святого Миколая за свою роботу солодкі подарунки. Загалом розігрувалося 23 призи: телевізор, планшет, мультиварка, мікрохвильова піч, м’ясорубка, блендер, сушка для овочів, шуруповерт, дрель, автомийка високого тиску, кутова шліфмашина, електричний конвектор, тепловентилятор, газонокосарка електрична, ялинка та інші.
-Таку акцію ми провели вперше, тому дуже хвилювалися. Хотілося, щоб якнайбільше людей, які взяли участь у нашій акції, отримали подарунки і залишилися задоволені. Гадаю, така акція стане для нас доброю щорічною традицією, – наголошувала директор торгового центру Галина Панасюк.
Без уваги не залишилися і присутні Миколи та Миколайовичі, а їх було троє. Вони також отримали подарункові пакети та цукерки. Головний приз – телевізор – виграла Людмила Приступа.
«У «Пан-Буді» ми купували матеріали для ремонту, який робили вдома. Дізнавшись про акцію, заповнили анкету. Сьогодні прийшла на розіграш і виграла приз. Я дуже щаслива, що отримала такий подарунок у день святого Миколая. До речі, ми якраз закінчили ремонт кімнати, де не вистачало телевізора, тож є де його поставити», – розповіла пані Людмила.
Дарія Поддубецька, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі