Роман Максимів і Настя Борисюк визнані кращими читачами міста серед школярів

27-го березня у Нововолинську в міській бібліотеці для дітей стартував ІІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017» з участю школярів 6-7-х класів загальноосвітніх шкіл міста.
Як розповіла бібліотекар Олена Рябая, перед початком конкурсу учасники представили членам журі свої читацькі щоденники із записами про прочитані книги, які не входять до шкільної програми з української чи зарубіжної літератури. Далі кожен із конкурсантів коротко переказував зміст обраної журі прочитаної книги. Оцінювався виступ за 12-бальною системою.
Переможцями третього етапу конкурсу стали семикласник Роман Максимів та шестикласниця Настя Борисик (ЗОШ №6). Вони й отримали звання «Суперчитач міста». За словами організаторів, ці діти представлятимуть місто на обласному конкурсі, який відбудеться 30 березня у Волинській обласній бібліотеці для дітей. Переможці четвертого етапу конкурсу отримають звання «Суперчитач області» і стануть учасниками фестивалю дитячого читання «Книгоманія», який відбудеться у Львові 1-3 червня.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі