Роки йдуть, та душа не старіє, і новому дню щиро серце радіє

20 серпня відсвяткував свій 90-літній ювілей Дячук Ілля Олексійович – людина, знана не тільки у своєму селі Овадне, а й у районі та області. Цей чоловік – незмінний учасник оваднівських троїстих музик, улюбленець колективу та глядачів.
Біографія Іллі Олексійовича непроста. Йому є що згадати та розповісти людям, адже прожите нелегке життя. З дитинства довелося працювати на польського пана, щоб допомогти батькам, пізніше – важкі роки війни. Та ніякі труднощі не зламали цього чоловіка, а швидше навпаки – загартували. Завжди життєрадісний та веселий, він має у своїй спадщині безліч цікавих історій та дотепних анекдотів, які покращують настрій навіть песимістам.
Любов до музики супроводжує Іллю Олексійовича все життя. Ще з дитинства, разом з батьком-музикою, грав на весіллях. І робив це з великим задоволенням. Чоловік має невичерпну енергію, якій по-доброму може позаздрити навіть молода людина. Життєва наснага, внутрішній вогник запалює усіх, хто поруч з ним.
У серпневий день ювіляра, як годиться, прийшли привітати усі учасники колективу троїстих музик: Володимир Малецький, Микола Величко, Вадим Золотов, Іван Козлюк, Володимир Коваль, Олег Тарасюк, а також рідні та близькі йому люди. Приємним сюрпризом для Люсіка, як з любов’ю його називають, стало вітання від районного будинку культури. Тріо у складі Наталії Чепіль, Тетяни Гуз на чолі з директором Людмилою Оцалюк під супровід Віктора Тарасюка подарували пісні, які додали усім хорошого настрою. Ювіляр не стримував емоцій. Взявши в руки свого «супутника життя» – бубна, доповнив акомпанемент, як завжди, пританцьовуючи.
Дай Боже, щоб у доброму здоров’ї ще багато років Ілля Олексійович у складі троїстих музик радував усіх своїми виступами, був веселим та життєрадісним, яким він є сьогодні.
Дмитро Терьохін, художній керівник районного будинку культури

Розділ новин: 

Коментарі