Різноманітні розваги збирали своїх прихильників

Упродовж двох фестивальних днів на території парку функціонував ряд постійно діючих локацій. На окремих майданчиках можна було повчитися стріляти з лука та арбалета; здійснити захопливу екскурсію містечком готів, що приїхали до нас з Грубешівського повіту Республіки Польща; відвідати ярмарок майстрів – як місцевих, так і приїжджих - та придбати на пам’ять сувенір, авторську прикрасу чи потрібну у господарстві річ; оглянути витвори різьбярів, що з’їхалися до Володимира на пленер; а також взяти участь у княжих іграх та забавах, а також у сплаві на каяках. Цікаві заняття для дітлахів пропонували волонтери, що постійно працювали на дитячому майданчику.
А поруч на полі розташувалися численні ятки, які так і манили до себе смачними ароматами шашликів та розмаїттям вуличної їжі. Тут можна було з апетитом попоїсти, поласувати солодощами, зігрітися гарячою кавою чи чаєм. До речі, фестиваль «Княжий» традиційно проводився у безалкогольному форматі як сімейне свято.
Генеральний спонсор дійства ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» частувало усіх охочих своїм фірмовим кулішем з екологічно-чистою курятиною «Епікур», виробництво якої налагоджено на підприємстві. Також кілограмові розфасовки «свіжого куру» можна було виграти у результати перемоги в конкурсі, організованому в ході фестивалю.
Частина фестивальної території у затінку дерев тимчасово перетворилася на наметове містечко, де облаштувалися гості, що приїхали на дійство. Вони палили багаття, готували їжу на вогні та ніби з допомогою машини часу на два дні повністю перенеслися в атмосферу князівських часів.

Розділ новин: 

Коментарі