Різдвяний концерт християнських громад району зібрав 22 колективи

Публікації

У неділю 17 січня в районному будинку культури відбувся різдвяний концерт християнських громад Володимир-Волинського району. У більш ніж тригодинному дійстві всього було заявлено 22 колективи з 19-ти територіальних громад. Учасники християнських громад запам’яталися не лише своїми вокальними даними, але й яскравими народними образами. Окрім церковних хорів, свої виступи демонстрували вихованці недільних шкіл.
На початку зустрічі присутніх привітали районний декан, настоятель Свято-Юріївського храму митрофорний протоієрей Євген Шевчук та голова райдержадміністрації Наталія Василець. Потім під керівництвом регента Тетяни Сачук виступив хор священиків районного деканату.
Було очевидно, що учасники свята намагалися дібрати такі колядки, які б не повторювалися у сусідів з району. Загалом кожен колектив вирізнявся чимось особливим: хтось використовував сопілку, баян, деякі священики співали разом із громадою. Устилузька громада, наприклад, запам’яталася оригінальним аранжуванням народних колядок. Не могли залишити глядачів байдужими дітки з недільних шкіл, які співами чи прозою відтворювали історію народження Ісуса Христа.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі