Рівненький асфальт і «смуга перешкод»: два обличчя вулиці Перемоги

Приводом поїхати у с.Льотниче став телефонний дзвінок до редакції місцевої жительки, яка скаржилася на стан дороги біля свого будинку на вулиці Перемоги.
-Сільська рада відзвітувала, що на дорозі ремонт завершено. На вулиці і справді поклали асфальт, от тільки відрізок шляху посередині, довжиною метрів 200, чомусь пропустили. А як пішли дощі, вся вода стікає на цю ділянку дороги, що неможливо ні пройти, ні проїхати, і підтоплює наші обійстя. Ми готові за власний кошт найняти грейдер, щоб хоч трішки навести порядок, але й цього не можемо добитися, - лунав схвильований голос.
Декілька хвилин на маршрутці – і я в селі. Льотниче розташоване так близько, ніби це один із районів Володимира. Враження приємні: дуже чисто, затишно, тихо і спокійно. Поблизу зупинки починається вулиця Перемоги. Тут також гарно, іду по рівненькій асфальтованій дорозі. Аж раптом асфальт закінчується, на вулиці яма на ямі, заповнені брудною водою. Їзда легкових автівок нагадує фігурне катання. А трішки далі мене вже чекають четверо місцевих жінок. З їхніх слів, асфальт на вулиці поклали ще на початку 90-х, і тільки цьогоріч стали міняти покриття, але у дивний спосіб. Заасфальтували більшу частину дороги на початку і в кінці вулиці, а решту залишили «для історії».
-Минулого року сюди завезли із залізниці брудний щебінь з мазутом. Він так смердів, що нічим було дихати. А цього літа пилюка стояла стовпом, мусили поливати дорогу зі шлангів. Та ще й часто не було води. А зараз дощі заливають. Допоможіть розв’язати проблему, - просять жінки.
Відповіді на всі хвилюючі питання дав сільський голова Микола Потапюк:
-Капітальний ремонт вул. Перемоги ще не завершено. Починали ми його від церкви, але грошей на всю вулицю не вистачило. Тому й вийшло так, що залишився незробленим відрізок у 150 метрів. Нам обіцяли виділити на завершення ремонту 380 тисяч з обласного бюджету, чекали, але кошти так і не надійшли, отже, затягнулося. Зараз це питання вирішено – ремонтуватимемо дорогу за гроші сільського бюджету. На це маємо 270 тисяч. Треба трошки почекати.
А проблема з водою влітку була зумовлена засухою. Сільський водогін наповнюється з артезіанських свердловин, де рівень води впав. Крім цього, значно зросло споживання води, бо люди поливали городи. Зараз ситуація нормалізувалася.
Міла Сергєєва,с. Льотниче, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі