Рідним Героя України Сергія Сучкова з Володимира президент вручив сертифікат на житло

Рідним Героя України Сергія Сучкова з Володимира президент вручив сертифікат на житло
Рідним Героя України Сергія Сучкова з Володимира президент вручив сертифікат на житло

Президент Володимир Зеленський у четвер, 7 березня, вручив сертифікат на отримання житла рідним Героя України Сергія Сучкова з Володимира.
Про це йдеться на сайті Офісу президента.
«Справжня пам’ять про Героїв завжди базується на двох елементах: на відчутті вдячності та незмінній шані до всього, що зроблено заради нашої держави та наших людей. Україна ніколи не втратить цього відчуття й завжди буде вдячною, завжди шануватиме своїх Героїв. Кожного й кожну, хто став на захист країни. Усіх, хто став взірцевим воїном. Кожного, чий особистий вибір сміливості та героїчні вчинки допомогли Україні вистояти на шляху нашої незалежності», – зазначив Володимир Зеленський.
У серпні минулого року Президент України Володимир Зеленський вручив Зірку Героя України родині Сергія Сучкова.
Орден з рук президента отримали дружина Тетяна та сини загиблого Героя України Денис та Ілля.
Окрім ордену «Золота Зірка», старший лейтенант Сергій Сучков удостоєний також ордену «За мужність» ІІІ ступеня.
53-річний володимирчанин Сергій Сучков був старшим розвідувальної групи. Підрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним та відважним діям офіцера 25 березня було відбито атаки ворога, зупинено його просування та звільнено населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині.
У своє останнє бойове завдання старший лейтенант Сергій Сучков відправився 2 травня разом із розвідувальною групою, яка вчергове здійснювала розвідку місцевості з метою безпечного висування піхоти у визначений район. Під час просування група потрапила у ворожу засідку, але завдяки прийнятим вольовим рішенням та відважним діям офіцера відбила дану атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані стосовно противника. Уже наступного дня життя захисника обірвалось внаслідок артилерійського обстрілу. За мить до загибелі він таки устиг відвести свою групу у безпечне місце.
Ще 13 квітня президент України Володимир Зеленський нагородив Сергія Сучкова орденом «За мужність» ІІІ ступеня, а вже 7 травня з ним прощались навіки, дякуючи за його подвиг.
Відповідно до указу Президента України від 8 липня 2023 року, полеглому старшому лейтенанту Сергію Сучкову присвоїли звання «Героя України». 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: