Рідні і близькі Дмитра Горбаня просять відгукнутися тих, хто знає винуватця трагедії

Уже другий місяць Дмитро Горбань знаходиться в лікарні після того, як потрапив під колеса автомобіля. У хлопця черепно-мозкова травма, внаслідок якої виникли проблеми з мовленням, часткова амнезія, а також переломи гомілкової частини лівої ноги. Лікування потребує значних коштів. А тому Дмитро і його мама Олена Леонідівна сподіваються на допомогу небайдужих людей. Але й досі нічого не відомо про водія – винуватця ДТП, який зник з місця аварії.
Того тихого весняного вечора 26 квітня 2015 року ніхто з родини Дмитра Горбаня не передчував біди, хіба лише охоронець дому – пес породи вівчарка, який підозріло ричав і рвався з ланцюга. Дмитро цілий день працював на присадибній ділянці, а ввечері вийшов на зупинку біля супермаркета «Сіті», щоб зустріти маму Олену Леонідівну. Він зустрічав її кожного вечора, якщо мав вільний час. Разом вони зазвичай поверталися додому. Та того вечора Дмитро попросив Олену Леонідівну не баритися і поспішити до домівки. А сам вирішив купити сигарет у магазині, що знаходиться навпроти зупинки. Це було приблизно о 21.15, а о 21.30 Олені Леонідівні повідомили, що її сина збила машина. «Швидку» і міліцію викликали люди, які перебували на зупинці. За їхніми свідченнями, наїзд було здійснено автомобілем білого кольору типу бус. Після наїзду, внаслідок якого Дмитра відкинуло на 15 метрів, авто, не зупиняючись, зникло з місця пригоди. Ніхто з присутніх не встиг запам’ятати номера.
Після 15-денного перебування в реанімаційному відділенні життя Дмитрові Горбаню вдалося врятувати. Але хлопець все ще перебуває у важкому стані. У нього черепно-мозкова травма, перелом двох кісток лівої ноги, плечовий вивих. На обличчі помітні сліди численних уражень шкіри. У Дмитра поступово відновлюється мовлення, але погана пам’ять, часткова амнезія.
Рідні та близькі, а особливо мама і рідна тітка Ірина Леонідівна, оточили хлопця любов’ю і турботою. Олена Леонідівна тримається на диво мужньо, не втрачає надії на одужання сина. За її словами, Дмитро – дуже хороший син, працьовитий, турботливий. Після закінчення міського ПТУ та Оваднівського ліцею, де здобув професію кухаря, не цурався ніякої роботи, останнім часом займався ремонтом приватних будинків. Він – справжня підтримка для матері. Проте лікування поглинає кошти родини, а тому дуже доречною стане фінансова допомога небайдужих людей.
Однак найболючішою для сім’ї Дмитра Горбаня залишається відсутність інформації про злочинця, який безслідно зник. Немає потреби звертатися до совісті цієї людини. Інакше вона давно б встановила контакт з родиною потерпілого. В житті всяке буває, а тому щире каяття ще нікому не зашкодило. Відсутність інформації затримує і роботу слідства. Як повідомили у районному відділі МВС, за даним випадком відкрито кримінальне провадження. І родина потерпілого, і слідчі органи просять всіх, кому щось відомо про автомобіль, яким було спричинено трагедію, а також про його власника, повідомити членам сім’ї і у відділення міліції. Надаються тверді гарантії щодо анонімності інформаторів. Ці люди у кримінальному провадженні не будуть проходити як свідки, якщо вони цього не забажають.
Редакція долучається до цих прохань і звертається до всіх, кому не байдуже чуже горе.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі