Результати проведення весняної толоки

На щотижневій понеділковій нараді Володимир-Волинської РДА начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Петро Чуцький розповів про заходи, які відбулися у рамках благоустрою населених пунктів. У доповіді він розказав, що під час весняного прибирання у населених пунктах району було виявлено і ліквідовано 44 стихійні сміттєзвалища. Також Петро Андрійович зазначив, що за весняний період жителями Володимирщини були впорядковані кладовища і території навколо пам’ятників, пам’ятних знаків, обелісків. Були прибрані прилеглі території багатоповерхових будинків. У доповіді було зазначено, що в районі відремонтовано частину павільйонів автобусних зупинок.
Голова РДА Наталія Василець під час наради наголосила, що потрібно проконтролювати заміну і ремонт зупинок під час ремонту дороги Луцьк – Устилуг, аби вони були в одному стилі, як це зробили на трасі Луцьк – Львів.
Також у рамках Дня довкілля було впорядковано 2,8га скверів і парків та 0,5га квітників. Працівниками райдержадміністрації, районної ради та інших установ і організацій району, а також школярами у 2017 році було висаджено близько тридцяти тисяч саджанців дерев різних порід.

Розділ новин: 

Коментарі