Ресторан «Маєток «Золота легенда»: європейська казка зовсім близько

Не знаю,чи вірите ви в легенди, але запевняю вас, одна з них все-таки існує і називається Золотою. Якщо не вірите, можете самі в цьому переконатися, завітавши у древнє місто Володимир-Волинський. Саме там, неподалік від соснового лісу та Лісного озера, чекає на своїх відвідувачів «Маєток «Золота легенда». Двері маєтку гостинно відчинені. Легкий вітерець гойдає фіранки, що, як вітрила, манять до себе перехожих. Коло колони стоїть велосипед, ніби якась лісова мавка припаркувалася та зайшла всередину.
Потрапляючи в ресторан «Маєток «Золота легенда», немовби опиняєшся у світі величної Австрії, з її блиском, розкішшю і неповторністю. М’які кавові тони нагадують про гіркуватий смак традиційної кави по-віденськи. Відблиски злегка приглушеного світла схожі на іскри чудового вина в келиху з тонкого скла. А легкий запах кориці свідчить про божественний смак справжнього яблучного штруделя, який повинен спробувати кожен, хто побував або хоче побувати у Відні.
Ресторан «Маєток «Золота легенда» створено для справжніх цінителів витончених страв традиційної та сучасної Європи. В меню ресторану ви знайдете краще з української та австрійської кухонь. Достатньо лише вибрати вподобані страви – і в найкоротший час шеф-кухар створить для вас кулінарний шедевр, майстерне виконання якого не залишить байдужим жодного справжнього гурмана.
Два роки власниця маєтку Людмила Бойко відбудовувала приміщення, щоб надати йому цієї європейської величі. Справа копітка, нелегка, особливо враховуючи, що сфера ресторанного бізнесу в Україні занедбана. «Люди самі ж не хочуть її розвивати, навчальні заклади випускають не професіоналів, а молодь часто хоче велику зарплатню за мізерні вміння», - впевнена Людмила. Та щоб добитися успіху, вона як керівник залюбки організує для персоналу тренінг, запросить експертів. Усе для того, щоб був результат – новий рівень закладу ресторанного господарства у Володимирі-Волинському. Вона й сама бере участь у семінарах HoRes Pro, адже переконана, що якість обслуговування клієнтів потрібно постійно підвищувати. На думку власниці «Золотої легенди», людина, яка працює у цій сфері, має постійно цікавитися специфікою своєї професії і творчо розвиватися. Не потрібно недооцінювати роботу персоналу, адже в його обов’язки входить і привітати клієнта, і допомогти йому зробити вибір, а ще – дати відчути свою значимість. Деякі відвідувачі ресторанів зовсім не соромляться запитувати історію походження страви чи сорту вина, тому потрібно бути готовим до такого. «Та й невже людині самій не цікаво, чому виноград збирають після перших морозів, як виготовляють окремі сорти вина та з якими стравами їх подають?» - дивується Людмила Бойко.
У «Золотій легенді» свята зустрічають гучними вечірками з танцями, часто – тематичними. Наприклад, минулого Геловіну відвідувачі завітали на дійство у відповідних костюмах. Лютий запам’ятався гостям аналогом телепередачі «Кохання з першого погляду» у День закоханих, а вже у березні до святкування Міжнародного дня жінок у «Маєток «Золота легенда» запрошували актори на возі з кіньми. Улітку в ресторані збиралися леді в червоному, а також влаштовували паті на терасі. Список гостей ресторану поповнюють українські зірки: шоумен Сергій Притула і група «Вар’яти», співак Віктор Павлік.
Меню, винну карту ресторану Людмила розробляла сама. За її словами, для цього довелося багато годин просидіти в Інтернеті. «Вибір кухонь можна пояснити: українська – бо ми українці, а австрійську вважають однією з кращих кухонь світу. Вона поєднала в собі італійський і німецький вплив, а ще має багато спільного з кухнею Угорщини, Чехії, Словенії і навіть Туреччини», - розповідає Людмила. З гордістю додає, що одна жінка зробила неоціненний комплімент закладу – мовляв, штрудель у «Золотій легенді» на смак такий же, як в Австрії. Зупинятися на досягнутому власниця маєтку не збирається, а тому проводить постійні наради в колективі щодо концепції меню, популярних серед відвідувачів страв. «Ми враховуємо їхні вподобання та працюємо над своїми помилками, адже вони у нас є, як у всіх нормальних людей», - каже Людмила.
Власниця закладу переконує, що найприємнішим моментом в її роботі є можливість долучитися до зворушливих подій у житті людей, хоча б через атмосферу декорацій та смачні страви. «Від усвідомлення цього аж сльози на очі навертаються», - ділиться Людмила. У цьому році ресторан взяв участь в огляді-конкурсі «Новорічний настрій мого міста», де отримав перемогу в номінації «Глядацькі симпатії». Також «Золота легенда» долучилася до конкурсу кулінарної майстерності «Смаковиця по-володимирськи», де виграла номінацію «Язик проковтнути-2015». 28 вересня Людмила Бойко отримала премію «Люди року-2015. Волинь» у рамках премії «Люди ХХІ століття» в номінації «Бізнес-леді року». А це вже прямі свідчення успіху і віддачі.
Відвідувачі ресторану різні. Тут збирається не тільки гламурний бомонд, але й простіші люди. Деякі, вперше потрапивши в «Золоту легенду», соромляться поводити себе розкуто. Але дарма: елементарний етикет, звісно, має бути, та не обов’язково вдавати з себе ідеального джентльмена чи леді. Тому двері цього ресторану відчинені для всіх!
Людмила Бойко на роботі щодня. Зізнається, що в закладі немає адміністратора, а його обов’язки виконує сама. «Доводиться бути і завгоспом, і садівником, - сміється власниця ресторану. – Мені не соромно зізнатися, що працюю з персоналом пліч-о-пліч. Все-таки цей ресторан – моє дітище». До речі, подвір’я закладу прикрашають великі штучні мурашки. Жінка пояснює, що це трудолюбиві комахи, тому їм знайшлося місце в оздобленні маєтку.
15 серпня цього року ресторан «Маєток «Золота легенда» відзначив першу річницю з моменту заснування. «Попереду ще дуже багато цікавого, - переконує Людмила Бойко. – Один рік існування проекту – це тільки хороший старт». Європейський ресторан «Маєток «Золота легенда» – це успішна ділова розмова за чашкою ароматної кави, це довгоочікувана зустріч кращих друзів за келихом чудового вина. І головне – тут ви проведете незабутній романтичний вечір удвох, а кращі страви європейської кухні, вишукане оздоблення ресторану і дух аристократичного Відня розкриють ваші серця для справжніх почуттів.
Адреса: вул. Устилузька, 154, м.Володимир-Волинський
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі