Ресторан «Маєток «Золота легенда» відкриває для вас свої двері і гостинно запрошує до столу

На концепті їжі в культурі повсякденності володимирчани знаються добре: хтось уже спробував американський стейк із кров’ю, хтось здатний розшифрувати всі назви з японського меню і за дві секунди відкрити устрицю. Але при цьому дізнатися належить ще чимало. Наприклад, познайомитися з австрійською кухнею у ресторані «Маєток «Золота легенда». Як виявилося, оригінальні страви цієї країни у Володимирі-Волинському мало хто куштував!
Ресторан «Маєток «Золота легенда» – голос кращих традицій Австрії. Це місце, яке створене зі спогадами про величну Австро-Угорську імперію і з пам’яттю про той період історії. Побудований він з добрими думками і від усього серця людьми та для людей, які хотіли б біля Володимира-Волинського бачити мальовничий куточок Австрії і насолоджуватися кращими традиціями її гостинності. Неперевершена кухня ресторану, в основі якої рецепти кращих австрійських страв з додаванням українських традицій, буде нагадувати Вам про перебування тут вишуканими смаками: сирне фондю «Розенберг» - тверді сири, розтоплені у вині; ковбаса, печена по-домашньому; шашличок з філе курочки; віденський салат «Сецеесіон» - гармонія смаків овочів і солодкого соусу; «Салат Дорбірн» – салат-мікс, перець болгарський, помідори, слойка, соус майонезно-гірчичний - для тих, хто любить гострі відчуття; борщик український з грінками та паштетним салом – смак, як в улюбленої бабусі; «юшка рибна» - зварений на вогні пікантний суп; м’ясна тарілка «Тебон» - шашличок з курки, ковбаски смажені, стейк зі свинини, біфштекс, соус; «Медальйони з індичатини» - філе індичатини, бекон, шпарагівка, перець болгарський, соус «Дор-Блю», коньяк; «Риба по-імператорськи» - лосось, рис, гриби, помідори, соус бальзамік; «Кайзер Шмаррн» - австрійський десерт; «Яблучні тортики» - тісто листове, яблуко, полите мармеладом; млинці з яблучно-маковою начинкою; елітний чай «Улуни» і багато іншої смакоти приготують для Вас у «Золотій легенді».
Працівники закладу пропонують два комфортабельні зали: віденський – у класичному стилі та камінний – із м’якими диванами.
Для гостей, які цінують приватність, є окремий ВІП-зал із класичним інтер’єром для приватних переговорів чи просто зустрічей.
Ресторан «Маєток «Золота легенда» запрошує на святкування цілі родини. Для наймолодших тут приготували безпечний дитячий майданчик і спеціальне дитяче меню. Для гостей, які цінують приватність, у ресторані є окремий ВІП-зал на 18 персон із класичним інтер’єром для приватних переговорів чи приємних зустрічей.
Вишукані страви подають на літній терасі, з якої відкриваються чудові краєвиди. Найбільший вибір кави на різний смак, зігріваючі напої: імбирний чай по-кубинськи, білий та червоний глінтвейн. Різноманітні коктейлі. Знавцям і любителям доброго алкоголю пропонується широкий вибір напоїв європейських і світових виробників, а також розливне австрійське і німецьке пиво.
Свіже повітря та охайний двір закладу – прекрасне місце для відпочинку. Банкет у «Маєтку «Золота легенда» для Вас організують на високому рівні у  кращих традиціях!
Для створення закладу такого типу у Людмили Бойко було велике бажання. Вона каже, що немає нічого неможливого, усе – в нашій голові. Є хороше прислів’я: «Коня можна привести до водопою, але змусити його напитися –  неможливо». Так і в житті: є бажання – буде успіх. Пані Людмила додає, що для неї задоволений відвідувач закладу – це визнання певних досягнень, наступна сходинка до успіху. Як і у кожній сфері, є певні труднощі, але це новий досвід і кроки вперед.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі