Ремонту вулиці Олександра Олеся не буде, а доля молоказаводу не визначена

Восьмого вересня відбулася щовівторкова оперативна нарада міськвиконкому з керівниками підрозділів. Міський голова Петро Саганюк, заслухавши звіти керівників, насамперед наголосив на тому, що до міської ради, а також до нього особисто, надходить багато звернень від сільських жителів, а це означає, що не проводиться відповідна роз’яснювальна робота. Начальнику міського відділу освіти Дмитру Здіховському було вказано на те, що кожного ранку о 9 годині директори шкіл повинні доповідати про ситуацію в навчальних закладах. Категорично заборонено просити у батьків засоби гігієни: туалетний папір, мило тощо. Зверталась увага на стан заготівлі овочів для навчальних закладів та лікарні. Напружена ситуація залишається на вулиці Ковельській біля будинку №108, де утворилася глибока ритвина. Вже трапилися два випадки, коли у ритвини потрапили діти. Петро Саганюк знову підняв питання про благоустрій міста, зокрема про наявність на вулицях і у дворах порожніх пластикових пляшок. Викликає занепокоєння катастрофічне засмічування озера Лісного. В місті є безгосподарські споруди, стан яких необхідно вивчити і поставити на баланс. До міської ради надійшов лист від народного депутата Ігоря Гузя щодо пропозицій про виділення коштів для об’єктів, на які виготовлена технічна документація. Одним з актуальних питань на даний час є завчасне завезення піску і солі для посипання вулиць у зимову пору.
Петро Данилович підкреслив, що стартував виборчий процес. ЦВК затвердила списки виборчих комісій. Приміщення у місті вже підготовлені.
Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації і відповів на їхні запитання. Перш за все журналістів цікавила ситуація, що склалася у «Володимир-Волинськеплокомуненерго». Вичерпну відповідь дав перший заступник міського голови Микола Веремчук.
-Сенсація не відповідає дійсності. Прихід бізнесу – серйозна справа, і міська рада завжди до цього підходила зважено і обдумано. Наміру передавати підприємство у приватний сектор не було, оскільки навряд чи інвестор наважиться приватизувати підприємство із заборгованістю 8 мільйонів за використання природного газу. Отож, питання на порядку денному не стоїть.
-Як щодо передачі в оренду котельні на вулиці Устилузькій?
-Котельня неперспективна, обігріває лише три заклади: педагогічний коледж, санстанцію і школу №1. У санстанції об’єм постачання тепла є незначним. Педагогічний коледж ставить питання про від’єднання від центрального опалення. Питання у стадії вирішення. Концесія котельні дає можливість перевести її на альтернативне паливо. Щодо виведення підвальних котелень в житлових будинках №103 та №12 на вулиці Ковельській та №3 на вулиці Князя Василька, то це в першу чергу пов’язано з ліквідацією ризику для життя людей. Уже виникала надзвичайна ситуація на вулиці Князя Василька, 3. Деякі посадовці думають про те, як зберегти свої посади, і не враховують того, що є протестні настрої у людей, які живуть в аварійних будинках. На жаль, держава не завжди виконує свої зобов’язання, а бізнесмени працюють більш оперативно. До того ж приватний інвестор обіцяє знизити тарифи.
-Стосовно котелень, які передаються інвестору: чи може підприємство взяти їх на себе, чи є у них кошти?
-Ні, не може, бо коштів у них немає, оскільки свого часу довелося продавати продукцію за зниженою собівартістю.
-Збори трудового колективу відбувалися в робочий час. Їх проведення ініціювала політична сила, яка йде на вибори і на підтримку якої сподівалися люди. Чому збори проводилися в навчальному закладі?
-Щодо останнього зауваження, - відповів Петро Саганюк, - то з цим питанням має розібратися Дмитро Здіховський. Ми не дозволимо проводити політичні збіговиська в навчальних закладах та ще й у робочий час.
-Які кошти виділені на опалення?
-Біля мільйона гривень на садочки, школи, лікарні. Добавлено 80 тисяч на встановлення лічильників.
-Хто займається відловом собак?
-Є лише одна фірма в області під назвою «Ласка», яка знаходиться у Луцьку. Вони відловлюють і утримують собак. Наше добровільне товариство «Дай лапу» просило територію, але запропонована територія за містом їх не влаштовує.
-Петре Даниловичу, жителі вулиці Олександра Олеся цікавляться, коли буде повністю заасфальтована їхня вулиця.
-Цього року не буде, бо немає коштів. Їм і так було виділено півмільйона.
-Яка доля чекає в майбутньому на колишній молокозавод?
-Чекає нульова доля. Власники пропонували підприємству «Гербор Холдинг», але торгуються в ціні. Раніше до молокозаводу було прив’язано 6 районів. Тепер майже ніхто молока не здає.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі