Районний бюджет за дев’ять місяців перевиконано

Третього жовтня  на  традиційній оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА  голова установи Наталія Василець, ознайомивши присутніх з планом роботи на тиждень, запросила до слова керівника фінансового управління Олену Бондарук зі звітом про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2016р. Станом на 1 жовтня до районного бюджету надійшло 16898тис.грн. Красноставська та Хобултівська сільради виконали бюджет на 100%, решта сільрад загалом забезпечили перевиконання бюджету на 3097тис.грн. У порівнянні з минулим роком позитивна динаміка складає 61%. Питому вагу надходжень до бюджету складає податок на доходи фізичних осіб – 78%, також оренда земель та плата за адміністративні послуги. Олена Григорівна зазначила, що приблизно на такому ж рівні стан виконання бюджету об’єднаних територіальних громад. Бюджет Устилузької ОТГ перевиконаний на 2млн.грн., Зимнівської  - на 400тис.грн.
Наталія  Василець висловила невдоволення станом освоєння коштів, виділених на реалізацію проектів регіонального розвитку у Білинській сільраді, та закликала всі сільради прискорити використання аналогічних грошей.
Провідний спеціаліст сектору культури і туризму Галина Руденчук зазначила, що у всіх закладах культури району напередодні або у День захисника України пройдуть тематичні вечори чи концертні програми. Урочистості з нагоди свята район проведе спільно з містом 13 жовтня.
Начальник районного управління соціального захисту Наталія Голюк розповіла про ситуацію, що склалася з виплатами учасникам АТО до 9 Травня. На даний час в управління подано 300 заяв від претендентів на ці виплати. Але ті особи, які до 5 травня не отримали посвідчень, права на допомогу не мають. Через необізнаність людей та недосконалість законодавчої бази виникає багато проблем. Працівникам установи доводиться стикатися навіть з випадками агресивної поведінки атовців. Наталія Орестівна зауважила, що управління списків не формує, а лише здійснює виплати за даними, що надходять. Триває верифікація документів, поданих на отримання субсидій. У бюджет повернуто понад 47 тисяч переплат, сума боргу складає біля 17тис.грн. Також пані Голюк повідомила, що в управлінні протікає дах, уже не перший рік…
Школи району готові до опалювального сезону, паливо завезено. Про це повідомила начальник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун. Вона також анонсувала, що 13 жовтня на базі Льотничівського НВК відбудеться фестиваль «Нащадки козацької слави», а в кожному навчальному закладі району будуть проведені патріотичні заходи із запрошенням учасників АТО.
Голова РДА зробила декілька розпоряджень щодо підготовки до сесії районної ради.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі