Районні депутати стали на захист бійців 51-ої бригади

На позачерговій сесії районної ради, що відбулася 3 червня, депутати прийняли ряд звернень до вищого керівництва держави та не дозволили розпочати закриття шкіл у Володимир-Волинському районі.
Невелика суперечка виникла на початку сесійного засідання. Зокрема питання «Про надання дозволу на оптимізацію мережі шкіл району» наполегливо пропонували внести у порядок денний начальник відділу освіти Володимир-Волинської РДА Алла Мельник та голова райради Андрій Оніщук. Втім внесення цього питання, яке по суті надавало дозвіл відділу освіти РДА розпочати процес закриття невеликих сільських шкіл, депутати не підтримали.
Важливий запит на ім’я директора Володимир-Волинської філії ПАТ «Волиньобленерго» Анатолія Киричука щодо додаткових платних послуг, які надає згадане підприємство, озвучила депутат Вікторія Середа. Зокрема, аби переоформити особовий рахунок споживача у зв’язку зі смертю попереднього власника будинку, необхідно замовити позапланову перевірку схеми включення та пломбування лічильника. Процедура, що з’явилася із 30 квітня, коли люди почали оформляти субсидії, мешканцям села Суходоли обходиться у 209-250 гривень.
Депутат Василь Люлька просив голову Володимир-Волинської РДА Наталію Василець допомогти розчистити річку Ізівку, що протікає біля села Рогожани, від замулення.
Далі депутати звернулися до Президента України та Генерального прокурора з вимогою зняти обвинувачення у дезертирстві з бійців 51-ої бригади, розгляд справи яких розпочався у Володимир-Волинському міському суді 29 травня.
Депутат від ВО «Свобода» Петро Козлюк доповнив текст звернення наступними словами: «Окрім того, не було належним чином розслідувано трагедії, що мали місце під Волновахою, Іловайськом, Савур-Могилою, Донецьким аеропортом, Дебальцевим. У багатьох випадках мали місце нескоординованість вищого командування з командирами на місцях, думку яких вище командування часто ігнорувало. На лаві підсудних мають бути не ті, хто виконував накази, а ті, хто їх некомпетентно віддавав».
Підтримали володимир-волинські районні обранці і звернення своїх колег з Луцької районної ради до Президента України щодо належного забезпечення Збройних сил України та інших воєнізованих підрозділів, які беруть участь в АТО, та звернення Ковельської районної ради до Президента, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради щодо недопустимості економічно необґрунтованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі