Район отримав дидактичні матеріали для Нової української школи

Із 1 вересня 2018 року 31 першокласник у трьох навчальних закладах, що знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а саме шкіл І-ІІІ ступенів сіл Березовичі та Хобултова, а також І-ІІ ступенів села Микуличі навчатимуться в абсолютно нових класах із сучасними меблями, новим комп’ютерним обладнанням, оновленими засобами навчання та обладнанням навчального і загального призначення, відповідно до вимог Нової української школи.
За кошти державної субвенції та місцевого бюджету з урахуванням кількості перших класів та учнів було закуплено дидактичні матеріали на суму 34595грн.: комплекти навчання грамоти, демонстраційні набори цифр і знаків на магнітах, набори дерев’яних геометричних моделей, пісочні годинники, географічні та політичні глобуси, карти світу, дитячі мікроскопи, математичні планшети, лабораторні терези, індивідуальні скриньки, коврики дитячі, магнітні календарі з англійської мови, палички Кюїзенера, набори мірного посуду, настільні розвивальні ігри та муляжі фруктів.
Ці матеріали надійшли у відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Варто зазначити, що для закупівлі дидактичного матеріалу із державного бюджету районному було виділено 49096грн. Ще 4909грн. – співфінансування з районного бюджету.
Ця, як і попередні закупівлі, відбулася через електронну систему PROZORRO. При цьому вдалося зекономити 15405грн. від загальної суми. Ці кошти будуть використані на придбання додаткового навчального приладдя для першокласників.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі