Питання харчування дітей молодшого віку вирішено до кінця навчального року

9 лютого відбулась щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Розпочалася нарада з приємної хвилини. Виконуючи розпорядження Президента України, міський голова Петро Саганюк вручив букет квітів і орден «Заслужений донор України» Олександру Куценку. Затим мер міста зазначив, що необхідно приділити максимум уваги учасникам АТО, особливо щодо розподілу земельних ділянок. Постійно надходять скарги від громадян міста про призначення субсидій. Очільник міста в різкому тоні зауважив, що на підприємстві «Теплокомуненерго» до цих пір не пройшли медичний огляд рядові співробітники. Керівник КП «Полігон» Олександр Козичко отримав вказівку звернути увагу на стихійні сміттєзвалища, яких останнім часом побільшало. Також керівника міста турбує наявність незареєстрованих підприємств. Повідомлено, що в неділю, 14 лютого, відбудуться урочисті заходи, приурочені 27-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.
Під час традиційного брифінгу з представниками місцевих ЗМІ Петро Саганюк відповів на наступні питання:
- Намічається виділення коштів із бюджету. Що планується зробити?
- Усі бюджетні установи подали свої заявки. Планується ремонт їдальні у гімназії, робота по енергозбереженню та ремонту в школах. Певна частина грошей піде на ремонт міських вулиць.
- Склалася критична ситуація з «Теплокомуненерго». В чому вона полягає?
- Заборгованість підприємства складає 17 мільйонів гривень. На 2 мільйони підприємство прорахувалося. Мене не задовольняє керівництво «Теплокомуненерго». Якщо справи так і далі підуть, доведеться підприємство ліквідувати. Усіх рядових робітників трудовлаштуємо.
-Котельні будуть будуватися?
- Побудували котельню. Різниця в затратах 400 гривень. Інша справа, що там все автоматизовано, а людей потрібно влаштовувати на роботу.
- Петре Даниловичу, чому не отоплюється гуртожиток агротехнічного коледжу на вулиці Цинкаловського?
- Так, не отоплюється, оскільки заклад підпорядкований Міністерству агрополітики. Кошти від міністерства не поступають.
- Соцмережі гудуть про перспективи приватного будівництва на земельній ділянці в історичній зоні міста!
- Хай собі гудуть! Є власник ділянки, Ділянка пустувати не буде. Що там будувати, потрібно порадитися з громадськістю, можливо, багатоквартирний будинок.
- Держава припиняє харчування дітей молодшого віку. Як це відбуватиметься у нашому місті?
- Ми будемо харчувати дітей до кінця навчального року, можливо, і далі, але необхідно, щоб наповнювався бюджет.
- Боляче дивитися, як руйнується сатре приміщення 1-ї школи!
- По цій школі є проект (продемонстровано журналістам проект будівлі на майбутнє). Я би хотів перенести туди міську раду. Це пам’ятка історичного значення, але на все потрібні кошти.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі