Призи від газети – це завжди приємно!

Публікації

h3>
Відбувся черговий розіграш* цінних подарунків, наданих партнерами газети «Місто вечірнє», серед читачів, що передплатили газету на цілий 2020 рік.
Головний приз – невеликий, але дуже хороший двокамерний холодильник ТМ «ERGO». Також у списку – безліч потрібних у господарстві речей: різноманітний посуд, пилососи, мультиварки, праски, фени, електрочайники та багато іншого.
Читачів, які надіслали свої передплатні квитанції, чекаємо в редакції у робочі дні по 17 березня з 9.00 до 17.00. Призи*, не забрані у зазначений час, будуть передані тим передплатникам, які не потрапили до списку номінантів на виграш*.
Отже, щасливим власником головного призу* - холодильника стала читачка із с. Селець (населеного пункту, де, дякуючи поштарям, найбільша кількість передплатників нашої газети) Світлана Степанівна Зубач.
Аби дізнатися, чи потрапили саме Ви до числа інших щасливчиків з великого списку, телефонуйте у редакцію за номером: 3-81-31.
До речі, цього року жодного передплатника без уваги не залишимо. Кожен в якості заохочувального призу* отримає насіння сортових кущових огірків.
Уже за призами до редакції завітали декілька наших читачів:
• Житель с. Суходоли Василь Ткачук передплачує «Місто вечірнє» вже понад 10 років. Газету читає вся його сім’я.
- На сторінках вашого видання можна ознайомитися з актуальними новинами, дізнатися, що відбувається в Україні, в області у місті та селах об’єднаних громад. Завжди у нагоді оголошення та рекламні повідомлення. І особливо приємно читати публікації про наших земляків. Газета подобається, вона цікава та змістовна, - каже Василь Васильович.
• Мешканка с.Чесний Хрест Світлана Никончук близько восьми років щочетверга з нетерпінням чекає свіжий номер газети. Відразу перечитує його з першої до останньої сторінки. Завжди з цікавістю читає історії про сімейні драми, цікавиться, які нові страви пропонує приготовити редакція і уже неодноразово готувала. Вона уже не вперше у числі передплатників, які отримують подарунки від газети.
Під * слід розуміти придбання товару за 1 гривню.

Розділ новин: 

Коментарі