Призовна кампанія стикається з проблемами

16 квітня на оперативній нараді у Володимир-Волинській РДА розглянули питання щодо ходу проведення на Володимирщині призовної кампанії. Військовий комісар Володимир-Волинського ОРВК Руслан Яцій проінформував, що основною проблемою, яка виникає під час оповіщення, є відсутність юнаків за місцем реєстрації, адже більшість з них знаходиться на тимчасових заробітках або за кордоном.
-На сьогодні при плановому завданні призову на строкову військову службу для району та міста 37 осіб, готових до відправки до війська – 12, - резюмував Руслан Ярославович.
Та при цьому наголосив, що частина юнаків району, які підлягають призову, мають право на відстрочку. Ще частина не проживає тривалий час на території району, хоч і зареєстровані, а задля того, щоб відсіяти їх зі списків, необхідні усі підтверджуючі документи. А також зазначив, що за ухилення від призову на строкову військову службу призовники притягуються до адмінвідповідальності.
Голова РДА Наталія Василець закликала представників місцевого самоврядування плідно попрацювати над оповіщенням юнаків та проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо строкової служби. До слова, 10 квітня в рамках весняної призовної кампанії у Володимир-Волинському військкоматі відбулася перша відправка призовників до Збройних сил України. Цього дня на строкову службу було відправлено 8 юнаків із району та міста.
Відділ з питань внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату РДА

Розділ новин: 

Коментарі