Привітали та відзначили педагогів і юристів району

5 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Привітали педагогів з професійним святом та висловили слова вдячності за самовіддану працю керівник апарату Володимир-Волинської РДА Сергій Романюк та заступник голови райради Алла Мельник. Кращі педагоги були відзначені Грамотами голови РДА та голови районної ради.
Чудовою новиною стало те, що відділ освіти, молоді та спорту РДА був нагороджений дипломом голови Волинської ОДА та отримав цінний подарунок за зайняте ІІ місце у підсумках роботи художньо-естетичного напрямку позашкільної освіти району.
Після урочистих зборів відбувся святковий концерт, який подарували присутнім аматори сцени району.
8 жовтня на традиційній оперативній нараді Володимир-Волинської РДА очільниця району Наталія Василець привітала з нагоди професійних свят юристів та педагогів.
З нагоди Дня юриста України Грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради відзначили Анну Юхимюк – начальника юридичного відділу апарату РДА; Олексія Кірносова – заступника начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Василя Соколова – заступника начальника відділу правової інформації та консультацій Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Також з нагоди Дня працівників освіти, який відзначався напередодні, Грамотою була нагороджена начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Бігун.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі