«Приваблива жінка – та, яка перебуває у гармонії із собою», - каже власниця модельного агентства Марина Занюк

Цього року претенденток на звання «Міс Україна» шукали навіть по районних центрах, а комітет національного конкурсу краси співпрацював із відомим на Волині модельним агентством.
Модельний бізнес розвивається зі швидкістю світла. Передусім краса сьогодні асоціюється з успіхом і славою. Жінки намагаються все більше стати схожими на зразки ідеальності, слідкуючи за своїм тілом та шкірою. А всі модні тенденції сучасного світу відбиті в образах яскравих красунь на рекламних щитах, показах мод чи на обкладинках глянцевих журналів. Моделінг – це вишукано і важко водночас.
Відомий клуб моделей «MZM» зарекомендував себе в якості надійного партнера для великої кількості різних агентств по всьому світу, встановивши міцні партнерські відносини з кращими з них в Азії, Європі, Південній Африці та США. Моделі від «MZM» також працюють в Україні, беручи участь в Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і Ukrainian Fashion Week.
У 2016-му році це модельне агентство стало партнером Національного комітету конкурсу краси «Міс Україна», що дозволить представниці нашої держави брати участь у міжнародних суперпроектах. А це означає, що шлях до корони тепер може отримати кожна дівчина, наділена грацією і талантом підкорювати серця. Про сферу краси газеті «Місто вечірнє» розповіла власниця агентства «MZM» і модель №1 на Волині Марина Занюк.
-Марино, у чому зараз полягає робота моделі? Яких змін зазнав модельний бізнес за останні 10 років?
-Робота моделі – це насамперед реклама товару. Чи то показ одягу, чи фото- або відеозйомка – усе це реклама. Від майстерності моделі, її вміння позувати, входити в образ багато чого залежить: зачепить глядача чи ні. Модельний бізнес змінюється щомісяця, з’являються нові тенденції в модному образі та типажі моделі, в її дефіле, у позуванні. Якщо раніше, років 12-13 тому, коли я сама починала їздити за кордон, потрібно було вміти позувати, маючи в «заготовці» 10-15 поз, то зараз модель має вміти змінювати позу і відповідно вираз обличчя щосекунди, після кожного клацання на кнопку фотоапарата.
-Інколи дівчата вважають: усе, що їм потрібно для того, щоб стати моделлю, – високий зріст і струнке тіло. Але чи це насправді так?
-Ні, лише природних даних, тобто зросту і параметрів, недостатньо, також важливим є типаж моделі, її вміння позувати, комунікабельність, знання англійської.
-Марино, з якими труднощами зіштовхуються ваші дівчата?
-У кожного свої труднощі. Одній важко вивчити чи вдосконалити знання іноземної мови, іншій – тримати себе у формі. А ми пропагуємо здорове харчування та заняття спортом.
-Яку користь у майбутньому мають для себе дівчата – у колишньому моделі?
-Багато випускниць нашої модельної школи чи загалом моделі агентства пов’язують своє подальше життя з моделінгом. Хтось справді професійно працює моделлю, інші обирають суміжні професії – візажиста, фотографа, букера нашого ж агентства, викладача в модельній школі.
-До речі, як щодо параметрів? Вони незмінні? Зараз, коли у світі прагнуть до рівності та толерантності, з’являється все більше моделей «максі». Як Ви до цього ставитеся?
-Параметри вже давненько мають бути меншими за 90-60-90. Так, моделі plus size є, але ми поки не маємо таких, адже не можемо запропонувати їм роботу. Якогось позитивного чи негативного ставлення до моделей більшого розміру у мене немає. У Луцьку поки не займалися моделями plus size, адже кожен має займатися тим, що вміє, а це не є нашою сферою діяльності.
-Марино, як трапилося, що модельний клуб «MZM» долучився до національного конкурсу «Міс Україна»? Це відбулося вперше? Як проходив відбір у минулі роки, і що змінилося тепер, коли партнером конкурсу стало ваше агентство?
-Представники комітету «Міс Україна» запропонували нам бути партнером в організації кастингів у Волинській області. Співпрацювали ми вперше. Раніше потрапити на конкурс «Міс Україна» можна було, взявши участь у конкурсі «Міс Волинь», але в силу деяких обставин конкурс декілька років не проводився. Патент на його проведення перепродали і змінили концепцію: взяти участь можуть усі бажаючі, заповнивши анкету на сайті конкурсу і прийшовши на кастинги вживу у своєму районному центрі, а потім і на обласному кастингу в Луцьку. Надалі відібраних дівчат запрошують на фінальний кастинг-інтерв’ю в Київ.
-Чи залишилися Ви задоволені відборами у районних центрах? Знайшлися гідні претендентки представляти Україну на конкурсі краси?
-Відборами у районних центрах здивована, адже приходила не дуже велика кількість охочих. Також коли наші скаутери підходили і запрошували дівчат на вулицях, то були випадки, коли від них просто втікали. Таке було у Володимирі, до речі. Представники комітету в результаті відбору в Луцьку запросили у Київ лише двох претенденток від області, наразі чекаємо результатів щодо Сніжани Лебідь. А загалом за історію конкурсу найкращим був результат нововолинської учасниці Юлії Пінчук, яка виграла його у 2005 році.
-Як відбувається навчання в «MZM»? Хлопці у вас також навчаються?
-Модельне агентство, яке, до речі, з вересня 2015-го року після ребрендінгу називається «MZM», має підрозділ – модельну школу. Навчання у школі моделей відбувається за спеціальною програмою: дефіле, статика, візаж, теорія модельного бізнесу (харчування, етикет), фотоклас, дієтологія, хореографія, акторська майстерність, риторика, англійська мова для моделей, фітнес. Також маємо додаткові лекції із психології, дерматології та ін. Хлопців у цьому році не набирали, мали лише одного учня-хлопця. Ми спеціалізуємося на роботі із закордонними агентствами, і на представників чоловічої статі маємо менше пропозицій. Відбір в закордонні агентства відбувається так: ми надсилаємо матеріали моделі, вони або цікавляться, або ні. Коли це трапляється двічі-тричі, то свідчить і про професіоналізм, і про відповідність моделі запитам ринку.
-Серед учениць модельної школи є дівчата з Володимира-Волинського і Нововолинська?
-Так, звісно. Наприклад, Юля Остапюк з Володимира працювала від нас у Китаї, Японії і двічі у Парижі в одному з найкращих світових агентств WOMEN. Також Наталія Бондзюк з Нововолинська працювала вже тричі у WOMEN у Парижі зі світовими дизайнерами, а ще на Paris Fashion Week, у Кореї. Також з Володимира за кордоном працювала Наталія Пасальська, яка вже двічі була у Китаї, ось нещодавно повернулася. Юля Кравчук на днях теж летить вдруге у Китай.
-Як Ви підтримуєте себе у хорошій фізичній формі? Важко постійно добре виглядати? А взагалі, яка жінка є привабливою, на Ваш погляд?
-Якщо маю час, то займаюся спортом і намагаюся контролювати харчування. Гарний вигляд вимагає часу і сили волі. На мій погляд, приваблива жінка – та, яка перебуває у гармонії із собою і стежить за своєю зовнішністю.
-Маєте час на якісь хобі? Вважаєте себе сімейною жінкою чи більше сконцентрованою на кар’єрі?
-Робота займає майже увесь мій час. Утім, якщо випадає вільна хвилинка, то спілкуюся із сім’єю і займаюся саморозвитком. Напевно, я більше належу до сімейних жінок.
Розмовляла Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі