Принцип «Єдиного вікна» і веб-портал електронних послуг ПФУ – для зручності пенсіонерів

У Володимир-Волинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України уже більше трьох років працює відділ обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», так званий фронт-офіс, де спеціалісти відділу обслуговування громадян надають цілий комплекс послуг щодо пенсійного забезпечення. За необхідності відвідувачам надаються консультації спеціалістів юридичного або інших структурних підрозділів. Так протягом І кварталу було надано 5805 консультацій та роз’яснень щодо різних аспектів пенсійного забезпечення. Громадяни найбільше цікавляться змінами в пенсійному законодавстві та порядком нарахування пенсій, повідомляє сайт міськради.
Крім цього, з 1 листопада 2016р. запрацював оновлений веб-портал електронних послуг ПФУ, який дає можливість отримання різнопланової інформації без черг і зайвих витрат часу з бази даних персоніфікованого обліку. Найманий працівник може контролювати свого роботодавця щодо даних, які останній подає у звітах по ЄСВ, звідки вони підвантажуються до реєстру застрахованих осіб. Можна отримувати дані з власної пенсійної справи (для пенсіонерів). Можна подавати запити на попереднє замовлення документів і заяви про призначення та перерахунок пенсії в органи Пенсійного фонду, записатися на прийом з можливістю вибору зручного для відвідувача часу, подавати скарги в органи Пенсійного фонду.
Портал працює з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних.
Для того, щоб скористатися послугами веб-порталу, достатньо лише один раз звернутися до управління Фонду для реєстрації або зареєструватися онлайн за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП). Усі послуги, надані веб-порталом, абсолютно безкоштовні. Детальніше про правила користування веб-порталом можна дізнатися як на самому порталі, так і в управлінні ПФ за адресою: вул.Соборна, 1, відділ обслуговування громадян.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі