Прикрашайте життя квітами від «Фан-фан Тюльпана»!

У нашому місті стрімко розвивається ринок живих квітів. Мало не щороку відкривається нова крамниця, де можна придбати гарний букет чи квіткову композицію. Але магазин «Фан-фан Тюльпан» – один із перших закладів цього напрямку у Володимирі – поза конкуренцією. Багаторічну прихильність покупців крамниця отримала через відмінну якість товару вітчизняних та закордонних виробників, професіоналізм персоналу та цілу низку супутніх послуг. Тут вам зроблять вишуканий букет на замовлення з урахуванням індивідуальних побажань з найрізноманітніших квітів, запропонують гарні сувеніри, що стануть чудовим подарунком до будь-яких родинних урочистостей, чи приємні дрібнички – маленькі тематичні фігурки та аксесуари до відповідних свят.
Власниця закладу Тетяна Борис постійно дбає про розширення асортименту магазину:
-Останнім часом модно дарувати рослини у горщичках – квітучі та декоративно-листяні, які користуються великим попитом у покупців, - каже Тетяна Петрівна. – Тож якщо раніше ми торгували виключно орхідеями, то зараз пропонуємо вазони в асортименті: різноманітні фікуси, меденілу, бонсай, антуріуми, заміокулькас, каландіву, кімнатні примули та троянди, камелію та спатефіліуми, які радуватимуть своєю красою та вишуканістю довгі роки і стануть справжньою прикрасою життя. Незабаром вибір рослин стане ще більшим.
Щодо послуг, то працівники магазину виконують замовлення на оздоблення інтер’єрів будинків, місць святкувань у закладах відпочинку, весільних залів та виїзних церемоній. У цьому сенсі «Фан-фан Тюльпан» тісно співпрацює зі спеціалізованим рестораном «Золота легенда» та рестораном «Дружба», де найчастіше проводяться подібні святкування.
Особливо гаряче було перед Великоднем, бо магазин отримав замовлення на святкове оформлення живими квітами одразу шести церков: п’яти володимирських і устилузької. А перед Провідною неділею традиційно надходить багато замовлень на виготовлення композицій зі штучних квітів кращої якості та кошиків з живими квітами, що ставляться на кладовищах. За що б не взялися працівники магазину, все виконують на відмінно.
Тож завітайте у «Фан-фан Тюльпан» і переконайтеся в якості товару та високому рівні обслуговування. Магазин розташований на вул. Ковельській, 209. Замовлення можна зробити за телефонами: 096-10-100-17 або 066-31-56-840.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі