Причина масового отруєння людей на «ВМП» – токсичні речовини, а от які…

Увечері 29 червня в Нововолинську центральну міську лікарню з ознаками отруєння звернулися семеро працівників складу готової продукції ТзОВ «ВМП», які після лікарського огляду були госпіталізовані в терапевтичне відділення, де пролежали декілька днів. Для розслідування цього випадку була створена спеціальна комісія, в яку ввійшли спеціалісти територіального управління Держгірпромнагляду у Волинській області, Фонду соцстраху від нещасних випадків на виробництві та саніепідемслужби.
До речі, інформація про це наступного дня була розміщена і на офіційному сайті теруправління Держгірпромнагляду.
Та, коли на третій день після згаданої події, зателефонувавши до представників усіх названих служб, ми спробували з’ясувати причину отруєння людей, жодної конкретної відповіді не отримали. Не дозволили нам також зустрітися та поспілкуватися і з потерпілими в лікарні. Тож, аби все-таки прояснити ситуацію, ми направили журналістські запити в територіальне управління Держгірпромнагляду та в Головне управління санепідслужби у Волинській області.
У Держгірпомнагляді запит проігнорували, а з Держепідслужби 7 липня ми отримали відповідь такого змісту:
«…30.06.15р. року зареєстрований випадок гострого групового отруєння токсичними речовинами працівників ТзОВ «ВМП» (м. Нововолинськ), унаслідок якого постраждало 7 осіб. Захворілі є робітниками пакувального відділення складу готової продукції відділу виробництва ковбасних виробів. На даний час усі хворі отримали необхідну дезінтоксикаційну терапію і виписані з терапевтичного відділення Нововолинської ЦМЛ у задовільному стані. Для розслідування цього випадку теруправлінням Держпромгірнагляду у Волинській області створена комісія, до складу якої включений спеціаліст Нововолинського міськміжрайонного управління ГУ ДСЕС. Санітарно-гігієнічні та лікувально-профілактичні заходи на вказаному підприємстві продовжуються.
В.о. начальника управління Л.С.Панасюк».
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі