При подачі електронних декларацій необхідно враховувати найдрібніші нюанси

21 березня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА із доповіддю про стан виплат пенсій у районі виступила начальник Володимир-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Лариса Величко. Вона зокрема повідомила, що на сьогодні у районі налічується 7023 пенсіонери. На виплату пенсій на місяць використовується 9млн. 789,1тис.грн. 70 відсотків потрібних коштів виділяється з місцевого бюджету, решта – субвенції з Державного бюджету. Середній розмір пенсії складає 1423грн. Окрім своєї основної функції – своєчасного нарахування і виплати пенсій, управління Пенсійного фонду здійснює перевірки підприємств району на предмет правильності подачі даних для їхнього призначення. Цього року здійснено дві планових і 17 позапланових інспекцій, у ході яких були виявлені розбіжності про стаж і розмір зарплати працівників, що досягли пенсійного віку. Крім цього, за січень 258-ми працівникам була нарахована зарплата, нижча за мінімальну. Це є порушенням їхніх соціальних прав, адже за таких обставин відпрацьований термін у стаж не зараховується, що негативно вплине на розмір їхніх пенсій. Лариса Анатоліївна також назвала ряд підприємств району, що мають борги зі сплати єдиного соціального внеску. Загальна сума такого боргу становить 423,4 тис. грн., а це кошти, які б мали піти на виплату пенсій. З метою усунення проблем Лариса Величко внесла пропозицію розглянути дане питання на засіданні постійної комісії районної ради.
На часі – подача електронних декларацій про доходи державних службовців. Це інше питання, на якому акцентувалася увага присутніх на нараді. Було зауважено, що внесення недостовірних даних навіть на незначні суми може стати приводом для проведення службових розслідувань (наводився приклад про 11 не внесених у декларацію гривень). Аби уникнути помилок, необхідно написати заяву у податкову інспекцію на видачу довідки про доходи, на отримання якої через черги доведеться чекати до двох тижнів. Перший досвід показує, що причиною подачі недостовірних даних можуть бути неврахування дрібних нюансів, таких як доходи, отримані за участь у виборах, за здачу худоби, продаж молока, нарахування бонусів на кредитні картки при розрахунках ними за покупки у магазинах та інше.
Начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук розповів про обласний семінар аграріїв, що проводився минулої п’ятниці в Овадному, та повідомив, що у районі розпочався посів озимої пшениці і ячменю.
У закладах культури району планується проведення ремонтних робіт, зокрема ремонт танцювального залу РБК, який буде виконуватися власними силами, інформував Роман Віслобоков. Інші начальники відділів розповідали про поточну роботу. Основні завдання на тиждень окреслила голова РДА Наталія Василець.
Міла Сергєєва,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі