Проїзд у місті подорожчав,на черзі – підвищення цін на електроенергію

Третього березня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній Петро Данилович висловив обурення змінами у пенсійному законодавстві, зокрема, що стосується зменшення на 15 відсотків пенсій працюючим пенсіонерам. Позитивом є те, що рівень захворюваності на ГРВІ серед дітей знижується, натомість серед дорослих поки що залишається на тому ж рівні. Очікується збільшення тарифів на електроенергію. На стадіоні «Олімп» триває встановлення нових стільців. Міський голова наголосив на необхідності мобілізації «мажорів», а також на тому, що потрібно постійну увагу приділяти сім’ям загиблих володимир-волинців. Гостро стоїть питання стосовно того, чи встигнуть до червня завершити будівництво 44-квартирного будинку для військових. 10 березня об 11 годині почнуться урочистості з нагоди річниці народження і смерті Тараса Шевченка біля пам’ятника Кобзареві. Міський голова також наголосив на тому, що особливу увагу треба приділити питанням благоустрою, адже Великдень уже зовсім скоро. Він також сказав, що посадовці мають бути особливо уважними до людей і їхніх звернень. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, яка ситуація складається з міським бюджетом?
-Зараз бюджет виконано на 104 відсотки, створюється проектно-кошторисна документація, зокрема, на ремонт доріг. Позиція губернатора така: усі проекти будуть співфінансуватися, тобто на будь-які потреби даватимуть гроші з обласного бюджету за умови, що частину дає область, а частину – місто. Звісно, негативний вплив має збільшення курсу долара: адже підрядчики, які вже виконали свою роботу, тепер отримають кошти у значно меншій по курсу долара сумі.
-Яка ситуація з будівництвом 44-квартирного будинку для сімей військових?
-Будівництво планували завершити у червні, й тоді ж люди мали отримати ключі від квартир. Крім того, саме на червень запланований візит Президента України на Волинь і можна було б організувати так, щоб саме він вручив ключі. Та ситуація зараз така, що ще не проведена потрібна експертиза, а відповідно і тендер. Це може значно затягнути процедуру. Отож, є такий варіант, що будівництво аби закінчили до кінця року.
-Інтернетом шириться інформація про те, що Ви розпочали активну боротьбу із зеленим змієм. Що можете сказати з цього приводу?
-Так, є проблема. Було прийнято рішення про заборону продажу алкоголю з 20.00 до 8.00 години. Але я не бачу від того особливого ефекту: днями один військовий потрапив у реанімацію з алкогольним отруєнням, ледь відкачали, а ще один – застряг у танку, який стоїть на Устилузькій. Напевно, сплутав з діючою військовою машиною. Справа, напевно, таки у свідомості хлопців. Хочеться підтримки і від району, адже ввечері вони їздять по району і знаходять там спиртне. Перш за все цим має зайнятися військове керівництво, зокрема – відновити патрульну службу.
-Наближається 8 Березня. Що заплановано організувати з цього приводу?
-Привітаємо жінок через засоби масової інформації. Широкомасштабних заходів проводити не будемо.
-Від сьогодні подорожчав проїзд у маршрутках по місту і становить він 3 гривні.
-Так, це рішення маршрутники прийняли самостійно, адже через значне подорожчання пального вони вже почали працювати у збиток. Через те, що ціни зросли стрімко, було прийнято рішення провести процедуру спрощено. АТП поки що терпить, не підвищує ціну. Але чи довго це триватиме?
Тетяна Корнійчук,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі